Tipy

Manchester City – Newcastle tipy na Premier League

Tento víkend nás čeká zápas mezi Manchesterem City a Newcastlem. Doufejme, že bude aspoň stejně zábavný jako poslední vzájemný zápas mezi těmito soupeři, který skončil remízou 3:3. Naše Manchester City – Newcastle tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Manchester City – Newcastle tipy

Výhra Man. City

Manchester City měl v poslední době lepší formu než jeho soupeř a proti Newcastlu znovu vyhraje. Newcastle měl v poslední době horší období a postupně se mu přestává více a více dařit. Zároveň se postupně vzdaluje pozicím zajišťující Ligu mistrů pro sezónu 2023/24.

Více než 2,5 gólu

V naší druhé předpovědi jsme se rozhodli tipnout počet gólů. Myslíme si, že v tomto zápase padne znovu více než 2,5 gólu. Zápasy mezi těmito týmy bývají záživné a v pěti v posledních šesti vzájemných zápasů padly vždy minimálně čtyři góly.

Manchester City - Newcastle tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Manchester City – Newcastle

Manchester City

Man. City nechal De Bruyneho na lavičce při jejich cestě do Bournemouthu poslední víkend a přesto si pohodlně odvezl všechny tři body. Skóre otevřel v 15. minutě Alvarez a těsně před 30. minutou přidal gól nejlepší střelec ligy Haaland. Foden zvýšil na 3:0 ke konci prvního poločasu a vlastním gólem na začátku druhé pětačtyřicáté minuty přidal Mepham na 4:0. Bournemouth sice pozdě upravil skóre přes Lermu, ale to bylo z jejich strany vše. Laporte, Stones a Moreno mají tento víkend volno kvůli zranění.

Newcastle

Poslední ligový zápas Newcastlu doma s Liverpoolem se ukázal jako katastrofa. Nejen, že prohráli 2:0 díky několika brzkým gólům Nuneze a Gakpa, ale navíc se jim vyloučil brankář Nick Pope, což znamenalo, že zmeškal finále Ligového poháru, které také skončilo porážkou. Pope je suspendován i na cestu do Man City a ohledně Guimaraese a Kraftha panují pochybnosti kvůli zraněním, která se objevila ve finále poháru.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

21.8. 2022 | Newcastle 3:3 Man. City

8.5. 2022 | Man. City 5:0 Newcastle

19.12. 2021 | Newcastle 0:4 Man. City

14.5. 2021 | Newcastle 3:4 Man. City

26.12. 2020 | Man. City 2:0 Newcastle

Často kladené otázky Manchester City – Newcastle tipy

Kdy a kde bude hrát zápas mezi Manchesterem City a Newcastlem?

Tento zápas se bude hrát 4.3. ve 13:30 na Etihad stadium.

Kde můžu sledovat zápas Manchester City – Newcastle?

Zápas můžete sledovat na stanici Canal+ Sport, kterou si lze předplatit u Skylinku.

Jaká je vzájemná bilance Manchesteru City proti Newcastlu?

Manchester City se s Newcastlem potkal celkem 43x, z čehož 29x vyhrál, 8x remizoval a 6x prohrál.

Vsaďte si zde

Dne 2. března 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.