Tipy

Manchester City – Lipsko tipy na Ligu mistrů

Manchesteru City se nepovedl první zápas tohoto duelu, když remizoval s Lipskem 1:1 a na domácím stadionu bude potřebovat hlavně lepší efektivitu, s čímž by si Pep Guardiola měl poradit. Naše Manchester City – Lipsko tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Manchester City – Lipsko tipy

Více než 2,5 gólu

Manchester City vždy střílí hodně gólů na svém domácím hřišti v Lize mistrů a jedním z týmů, které zažily silný útok Manchesteru, bylo Lipsko, které před dvěma lety prohrálo na Etihad Stadium 6:3. Průměr City v lize je přes 2,5 gólu na zápas. Lipsko v této sezóně v Bundeslize zaznamenalo osm zápasů s více než třemi vstřelenými brankami.

Oba týmy vstřelí gól

Druhá předpověď pro zápas Man. City – Leipzig je založena na skutečnosti, že Manchester City nebrání proti Lipsku dobře. Ve všech třech zápasech proti Lipsku vždy dostali nějaké branky, přičemž dva z nich se hrály v Německu. Manchester City obdržel ve čtyřech z posledních pěti zápasů vždy minimálně gól. Německý tým je v tomto ohledu podobný, v této sezóně v Bundeslize inkasoval 29 gólů a zároveň dal gól ve třech z posledních pěti vzájemných střetnutí.

Man. City - Lipsko tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Manchester City – Lipsko

Man. City

Citizens jsou v této části sezóny zvyklí každoročně hrát o tituly a stejně je tomu i letos. Pep Guardiola s Manchesterem City však nikdy nedokázal vyhrát Ligu mistrů. Jediným hráčem, který zatím na tréninku chybí, je Phil Foden, ale měl by být k dispozici pro zápas s německým týmem.

Lipsko

Německý klub je pro tento zápas outsiderem a bude se snažit ukázat sílu v defenzívě. Zároveň se pokusí vstřelit gól z nějakého protiútoku. Lipsko má problémů před tímto zápasem nad hlavu, protože se zranil Nkunku a Schlager. Zároveň chybí Olmo, Diallo a Gulacsi.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

22.2. 2023 | Lipsko 1:1 Man. City

7.12. 2021 | Lipsko 2:1 Man. City

15.9. 2021 | Man. City 6:3 Lipsko

Často kladené otázky Manchester City – Lipsko tipy

Kdy a kde bude hrát zápas mezi Man. City a Lipskem?

Tento zápas se bude hrát 14.3. ve 21:00 na Etihad Stadium.

Kde můžu sledovat zápas Man. City – Lipsko?

Zápas můžete sledovat na stanici Premier Sport 2, kterou si lze předplatit u O2 TV.

Jaká je vzájemná bilance těchto dvou soupeřů?

Tito soupeři se potkali celkem 3x, z čehož 1x vyhrál Man. City, 1x vyhrálo Lipsko a 1x byla remíza.

Vsaďte si zde

Dne 12. března 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.