Tipy

Manchester City – Inter tipy na Ligu mistrů

Největší zápas této klubové sezóny se blíží. Ve finále letošního ročníku se utká Manchester City s Interem. City Ligu mistrů nikdy nevyhrálo, i proto má pro tento zápas obrovskou motivaci. Naše Manchester City – Inter tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Manchester City – Inter tipy

Oba týmy vstřelí gól

Myslíme si, že ve finále Ligy mistrů uvidíme góly obou týmů, na rozdíl od čtyřech posledních zápasů finále Ligy mistrů. V zápasech Interu jsme góly na obou stranách viděli ve třech z posledních pěti zápasů a u City to bylo pouze ve dvou, ale tento zápas je od ligových zápasů úplně jiný.

Remíza v 1. poločase

Naší druhou predikcí je, že uvidíme remízu v prvním poločase. Týmy nebudou hned ze startu nikam spěchat. I když City bude favoritem, tak by si měla zkušená obrana Interu pohlídat silný útok Manchesteru.

Manchester City - Inter tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Manchester City – Inter

Manchester City

Manchester City zakončil sezónu v Anglii výhrou FA Cupu, a to nad svým rivalem, Man. United, který dokázal ve finále porazit 2:1 díky dvěma gólům Gundogana. Manchester City jde do jejich největšího a možná historického zápasu bez jakýchkoliv absencí, takže proti Interu nastoupí v plné sestavě.

Inter

Inter svůj poslední zápas Serie A této sezóny dokázal vzít ve svůj prospěch a Turín porazil 1:0. Jediný gól v tomto zápase stačil Interu na výhru a tento gól patřil Brozovićovi. Inter se bude muset v zápase obejít bez Dalberta a chybět by mohl také Correa.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Manchester City – Inter tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Zápas Manchester City – Inter se bude hrát 10.6. ve 21:00 na Olympijském stadionu Ataturk v Istanbulu.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas můžete sledovat na stanici Nova Sport 3, kterou si lze předplatit u O2TV.

Jaká je pozice těchto dvou týmů v ligové tabulce?

Manchester City dokázal potřetí v řadě vyhrát ligový titul a už se tak radoval z druhé trofeje. Ligou mistrů by tak slavil treble. Inter si zajistil účast v Lize mistrů i pro příští sezónu a v lize nabral dobrou formu v závěru sezóny, takže ho nesmíme odepisovat v tomto finále.

Vsaďte si zde
Dne 8. června 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.