Tipy

Manchester City – Everton tipy na Premier League

City se po výhře nad Leedsem v minulém kole vrátí na Etihad, kde je čeká zápas proti Evertonu, ve kterém budou znovu chtít zvítězit, aby stále měli šanci dotáhnout se na vedoucí Arsenal. Naše Manchester City – Everton tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Manchester City – Everton tipy

Myslíme si, že tento zápas neskončí jinak, než výhrou Manchesteru. Hráči Pepa Guardioly k tomu udrží i čisté konto. Man City vyhráli posledních 10 zápasů proti Toffees a v žádném z posledních čtyř vzájemných soubojů neinkasovali ani jeden gól. City jsou ve formě a vyhráli pět z posledních šesti soutěžních i nesoutěžních zápasů, zatímco Everton nevyhrál ligový zápas od října.

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Manchester City – Everton

City naposledy vyrazilo na výlet do Yorkshiru, kde se střetlo s Leedsem. První poločas vypadal na bezgólovou remízu, ale v úplném závěru poslal Rodri gól do šaten a Cityzens šli do druhého poločasu s jednogólovým náskokem. Haaland skóroval na začátku druhého poločasu a ukončil jakékoli reálné naděje na návrat domácích, a poté v 64. minutě vsítil svůj druhý gól a zajistil svému týmz tři body. Struijk pak ke konci hlavičkoval do sítě, ale byla to jen mírná úprava skóre na 1:3. Očekává se, že Julian Alvarez a Ruben Dias vynechají zápas s Evertonem stejně jako zápas v Leedsu.

Everton byl pravděpodobně lepším týmem proti Wolves, ale ve skutečnosti to byl zápas mezi dvěma velmi špatnými týmy Premier League. Brzký roh zakončil Mina a zajistil Evertonu jednogólové vedení, ale Wolves ve 22. minutě vyrovnali přes Podence. Vypadalo to, že zápas skončí remízou, přestože si Everton vytvořil několik opravdu dobrých šancí, které měly být proměněny, ale před koncem se Wolves podařilo z protiútoku zařídit nezasloužené tři body. Garner, Calvert-Lewin, Mina a Townsend mohou kvůli zranění přijít o cestu na Etihad, ale do základní sestavy se vrátí Coady.

Man. City - Everton tipy

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

26.2. 2022 | Everton 0:1 Man. City

21.11. 2021 | Man. City 3:0 Everton

23.5. 2021 | Man. City 5:0 Everton

20.3.2021 | Everton 0:2 Man. City

17.2.2021 | Everton 1:3 Man. City

Často kladené otázky Manchester City – Everton tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 31.12. v 16:00 na Etihad Stadium.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici Canal+ Sport, kterou si v Česku můžete předplatit u Skylinku.

Vsaďte si zde

Dne 29. prosince 2022
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.