Tipy

Manchester City – Chelsea tipy na Premier League

Manchester City čeká domácí zápas s Chelsea. Pokud vyhraje, zajistí si už třetí titul v řadě, což by byl skvělý úspěch pro Pepa Guardiolu i celé Man. City. Naše Manchester City – Chelsea tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Manchester City – Chelsea tipy

Výhra Man. City

Manchester City potřebuje jedinou výhru na další titul v Premier League. Myslíme si, že tato výhra přijde už tento víkend doma proti Chelsea a City tak bude mít po roce další trofej. Chelsea je stále mimo a má problém vůbec dávat góly. City už 23 zápasů neprohrálo a čeká je i finále Ligy mistrů.

Man. City -1,5

Zároveň si myslíme, že City dokáže vyhrát aspoň o dva góly proti Chelsea, které se v poslední době vůbec nedaří. City je dominantní v lize i v Evropě a tento zápas by pro ně měl být snadný oproti posledním.

Manchester City - Chelsea tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Manchester City – Chelsea

Man. City

City v posledním zápase v Lize mistrů deklasovalo Real Madrid a do finále přes něj postoupilo výsledkem 4:0. Dohromady na oba zápasy 5:1. Manchester City se bude muset v tomto zápase, kde může získat titul, obejít bez Akého a Mendyho.

Chelsea

Chelsea hrálo poslední zápas s Nottinghamem a znovu z toho nebyla výhra. Sterling dvěma góly sice otočil zápas, ale Nottingham dokázal srovnat na konečných 2:2. Chelsea má stále velký problém s absencemi a chybět bude Bettinelli, Broja, Chilwell, Cucurella, James, Kanté a Mount.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Manchester City – Chelsea tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Manchester City – Chelsea?

Zápas Manchester City – Chelsea se bude hrát 21.5. v 17:00 na Etihad Stadium.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Zápas můžete sledovat na stanici Canal+ Sport, kterou si lze předplatit u Skylinku.

Jaká je pozice těchto dvou týmů v ligové tabulce?

Man. City je první a potřebuje už pouze tři body ze tří zápasů, aby získalo titul. Chelsea je v tabulce 11. a má jisté, že skončí mimo top 10. Navíc se už na ní zespoda tlačí Crystal Palace a Wolves. Tato sezóna je pro Chelsea opravdovou katastrofou.

Vsaďte si zde
Dne 19. května 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.