Tipy

Man. City – Lipsko: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Ve skupině G Ligy mistrů se dočkáme souboje prvního s druhým. Hrát bude Manchester City s Lipskem. Oba týmy mají už zajištěný postup do jarní fáze Ligy mistrů. Rozhodnout se však ještě může, kdo z těchto celků si vezme první pozici v této skupině. Naše Man. City – Lipsko tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Man. City – Lipsko kurzy

Man. City – Lipsko tipy

Více než 2,5 gólu

Zápasy Manchesteru City s Lipskem bývají vždy v Lize mistrů gólové a v posledních pěti zápasech jsme hned čtyřikrát viděli aspoň tři góly. Tato statistika přišla šestkrát i v posledních sedmi zápasech City, u Lipska v posledních osmi.

Výhra Man. City

Výhra Manchesteru City je dle nás jistotou. Již sedm zápasů v řadě nevyhrál a je dlouhodobě ve skvělé formě. Lipsku se v poslední době nedaří. Už pět zápasů v řadě neudrželo čisté konto a v lize se mírně propadlo na pátou pozici.

Vsaďte si zde

Man. City - Lipsko tipy

Analýza zápasu Man. City – Lipsko

Man. City

Manchester City hrál minulý víkend o první příčku v lize. Utkal se s Liverpoolem. Tento zápas začal dobře právě pro domácí City. Už ve 27. minutě vstřelil svůj první gól v Premier League proti Liverpoolu Erling Haaland. Už to vypadalo, že zápas nabírá správných otáček, ale bohužel toho moc nepřinesl. Rozhodně jsme si od něj slibovali více. City bylo i ve druhé půli spíše lepším celkem, ale nepřišly žádné velké šance. Poslední slovo nakonec měl Liverpool v 80. minutě, kdy Salah v pokutovém území krásně našel Alexandra-Arnolda a ten chladnokrevně proměnil a získal svému týmu důležitý bod. To i pro ostatní týmy v TOP4. City odehraje předposlední zápas skupinové fáze bez De Bruyna, Kovačiće a Nunese.

Lipsko

Lipsku nečekaně nevyšel venkovní zápas, ve kterém si zahrál s Wolfsburgem. Wolfsburg výrazně ubral na formě a tato výhra nad Lipskem byla opravdu nečekaná. Přišla po prohře 0:4 s Gladbachem a také v lize vyhrál po dlouhých pěti zápasech. Lipsko přitom bylo mnohem lepším týmem a vytvořilo si téměř třikrát více příležitostí. Už v 9. minutě z toho bylo vedení právě Vlků, když se prosadil Jonas Wind. Do poločasu nám i přes šance Lipska zápas góly nepřinesl. Dočkali jsme se znovu ve druhém poločase, ale tentokrát zaslouženě na druhé straně, když se za Lipsko prosadil Poulsen. Už to vypadalo, že zápas půjde spíše znovu v prospěch Lipska, ale místo toho tu znovu byli hráči Wolfsburgu. Za nše se v 66. minutě dokázal prosadit Rogério a zařídil Lipsku tvrdou porážku. Lipsko na Ostrovy letí bez Olma, Orbána, Bitshiabua, Šeška a Wernera.

Často kladené otázky Man. City – Lipsko tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Man. City – Lipsko

Zápas Man. City – Lipsko se bude hrát 28.11. ve 21:00 v Manchesteru na Etihad Stadium.