Tipy

Maďarsko – Německo: Liga národů 2022 tipy zápasu

Maďarsko se v sobotu večer představí proti silnému Německu na domácí půdě, a tak bude mít před vlastními fanoušky opravdu těžký úkol.

Maďarsko – Německo tipy na zápas

Zatím se na Lize národů představili Maďaři jednou doma a jednou jinde. Doma dokázali překvapivě porazit favorizovanou Anglii, co fanoušky nabudilo. V sobotu je ale doma čeká mnohem sehranější mužstvo z Německa, které si jde po tři body.

Maďarsko - Německo
Maďarsko – Německo tipy

Německá reprezentace zatím na šampionátu nevyhrála a ani neprohrála. V Itálii dokázala remizovat 1:1, a doma s Anglií taky uhrála stejný výsledek. V sobotu je ale čeká papírově slabší soupeř, kde by teda už melá získat plný počet bodů.

Analýza zápasu Maďarsko – Německo

V Budapešti bude mít maďarská jedenáctka opravdu nelehký úkol. Rádi by potěšili domáci fanoušky další výhrou, ale tento scenář je málo pravděpodobný. Za domácí tým se představí již tradičně v bráně Gulacsi, před ním v obraně Szalai, Lang a Orban. Ve středě pole bude hrát Fiola, Vecsei, A. Nagy a Z. Nagy. Útok zodpovědný za případné góly je ve složení Sallai, Szoboszlai a Ad. Szalai.

Nemmecký tým má mezi sebou mnohem známější jména. V bráně bude stát Neuer, co je legenda sama o sobě. V obraně bude Klostermann, Rudiger, Raum a Sule. Střed pole bude krýt Kimmich a Goretzka, takže na útok zůstávají Sane, Musiala a Muller. Hrotovým hráčem v sobotu večer bude Havertz.

Poslední vzájemné zápasy

Maďaři dokázali Němce porazit naposledy před 18 lety, a to je už hodně dávno. V posledních zápasech dvakrát prohráli a naposledy se jim povedlo uhrát remízu 2:2. V sobotu na domácí půdě ale budou rádi za každý bod, jelikož Němci mají na šampionátu skvělou formu.

26. 6. 2021 | Maďarsko – Německo 2:2

4. 6. 2016 | Maďarsko – Německo 0:2

29. 5. 2010 | Maďarsko – Německo 0:3

6. 6. 2004 | Maďarsko – Německo 2:0

Maďarsko – Německo liga národů živé vysílání

V sobotu večer v 20:45 se začne toto utkání ale žádná z našich televizí ho vysílat nebude. Důvodem jsou zajímavější zápasy, které se hrají v stejný čas. Sledovat ho tak budete moct jenom prostřednictvím živých přenosů v sázkových kancelářích jako SynotTip, Fortuna a Betano.

Často kladené otázky

Na jakém stadionu se duel v sobotu bude hrát?

Utkáni se v sobotu bude hrát na Puskás Aréna Park v Budapešti, stadion s kapacitou 67 215 míst.

Kde je možné si na tento zápas vsadit?

Doporučujeme využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří jako Betano, Fortuna nebo SynotTip.

Koho v zápase Maďarsko – Německo tipy favorizují?

Kurzy na zápas dávají větší šance na výhru v tomto utkání hostům z Německa.

Dne 10. června 2022
Maďarsko – Německo: Liga národů 2022 tipy zápasu
Napsal : Tomas Winkler