Tipy

Maďarsko – Itálie : Liga národů 2022 tipy zápasu

V pondělí večer se v posledním zápase skupinové fáze utkají Maďarsko a Itálie.

Maďarsko – Itálie tipy na zápas

Maďarský národní tým na Lize národů prohrál zatím jenom jednou. V pondělí sice hraje doma ale stojí proti silné Itálii, proto má šance na výhru nižší.

Maďarsko - Itálie
Maďarsko – Itálie tipy

Itálie je na tom výsledkově podobně jako Maďarsko, ale když stojí proti sobě tak má jednoznačně navrch. Nasvědčují tomu i kurzy na tento zápas.

Analýza zápasu Maďarsko – Itálie

Právě na základě tohoto duelu se rozhodne kdo ze skupiny C postoupí z prvního, a kdo z druhého místa. Maďarsku stačí i remíza na to, aby se udrželo na první příčce. Sestava, která nemá mnoho hráčů nejvyšší úrovně, nás všechny překvapila a dokázala se postarat o tento zajímavý výsledek. V pondělí se v Budapešti představí Gulacsi v bráně, Lang, Szalaia a Orban v obraně, Fiola, Gazdag, Schafer a Kerkez v středě pole, Nagy, Szoboszlai v útoku a Szalai na hrotě. Toto složení maďarského týmu dokázalo přinést ovoce, proto se trenér Marco Rossi rozhodl pro stejný vzorec, který funguje.

Italové zaváhali jenom jednou, a to v zápase proti Německu. Na domácí půdě dokázali Maďarsko porazit, proto doufají ve stejný výsledek i v pondělí večer. Chbyět budou Verratti, Tonali, Pellegrini a Politano, co sice trochu rozhodilo základní sestavu, ale Itálie má v záloze dost kvalitních hráčů. Největší hvězdy jménem Donnarumma a Immobile do zápasu nastoupí, takže výhra Itálie by měla vzniknout i díky nim.

Poslední vzájemné zápasy

Maďaři se s Itálií utkali celkově v 6 zápasech, ze kterých dokázali vyhrát jenom jeden. Remíza se taky zrodila jenom jednou a ve všech ostatních případech, čili 4x, dokázali zvítězit Italové. Dominance Itálie, jako kdysi, je ale už věcí minulosti.

7. 6. 2022 | Maďarsko – Itálie 1:2

22. 8. 2007 | Maďarsko – Itálie 3:1

1. 5. 1991 | Maďarsko – Itálie 1:3

17. 10. 1990 | Maďarsko – Itálie 1:1

6. 6. 1978 | Maďarsko – Itálie 1:3

Maďarsko – Itálie Liga národů živé vysílání

Duel prvních dvou týmů v skupině C bude určitě napínavý. Maďarsko se doma postaví proti silné Itálii a bude se na co koukat. Utkání budete moct sledovat buď v televizi na stanici Sport 2, nebo na internetu v sázkových kancelářích. Tento duel se koná v pondělí 26. 9. 2022 večer v 20:45 hodin.

Často kladené otázky

Kde se tento zápas hraje?

Duel se v pondělí večer bude hrát na Puskás Aréna Park v Budapešti – stadionu s kapacitou pro až 67 215 diváků.

Kde si můžu na tento zápas vsadit?

Určitě si nebudete chtít nechat ujít tento prestižní zápas, proto doporučujeme využít služeb sázkových kanceláří jako Fortuna, Betano či SynotTip, a na zápas si vsadit.

Koho v zápase Maďarsko – Itálie tipy favorizují?

V tomto utkání jsou jasným favoritem Italové.

Dne 25. září 2022
Napsal : Tomas