Tipy

Maďarsko – Anglie: Liga národů 2022 tipy zápasu

Sobotní večer opět přinese další zápas fotbalové Ligy národů. Na rozdíl od ostatních zápasů má ten sobotní jasného favorita, kterým je Anglie.

Tipy na zápas Maďarsko – Anglie

Anglie má jednoznačně kvalitnější a mnohem zkušenější tým, proto v zápasu Maďarsko – Anglie tipy upředňostňují práve mužstvo z Britských ostrovů.

Maďarsko - Anglie
Maďarsko – Anglie tipy

Maďaři ale poslední dobou taky nehrají špatně, proto to nebude úplně zadarmo. V posledních pěti zápasech dokázalo maďarské národní mužstvo zvítězit ať dvakrát. To svědčí o tom, že Maďari jsou sehraní a mají chuť vyhrávat.

Analýza zápasu Maďarsko – Anglie

Svěrenci Garetha Southgata mají před sebou poměrně lehký úkol, jako stvořený pro vstupní zápas šampionátu. Největší pozor si budou muset dávat na maďarskou útoční formaci ve složení Sallai, Szoboszlai a Szalai. Právě poslední jmenovaný je jednou z největších hvězd maďarského týmu, který není daleko od toho aby se zařadil do síně slávy maďarského fotbalu.

Anglie si ale bude muset poradit bez svého klíčového hráče Bena Whita. Tento střední obránce z Arsenalu je momentálně zraněn, a proto svůj tým nepodpoří. Anglie má ale opravdu z čeho vybírat. I když postrádá několik skvělých hráčů, tak pořád má k dispozici mužstvo hodné závidění. Nejdůležitější je hvězdný útok, kde najdeme jména jako Sterling, Mount a Kane.

Poslední vzájemné zápasy

Není žádným překvapením, že v posledních pěti vzájemných zápasech, dokázala Anglie získat plný počet bodů až čtyřikrát. I proto v zápasu Maďarsko – Anglie tipy staví do role favorita právě tým z britských ostrovů.

12. 10. 2021 | Maďarsko – Anglie 1:1

2. 9. 2021 | Maďarsko – Anglie 0:4

11. 8. 2010 | Maďarsko – Anglie 1:2

12. 10. 1983 | Maďarsko – Anglie 0:3

27. 4. 1983 | Maďarsko – Anglie 0:2

Maďarsko – Anglie živé vysílání

Utkání Maďarsko – Anglie liga národů sice nebude vysílat ČT sport, ale budete si ho moct vychutnat v přímém přewnosu na Sport 2. Jestli ale preferujete sledování prostřednictvím sázkové kanceláře, tak živý přenos bude dostupný přímo na stránkách jako Fortuna nebo Betano, tedy za předpokladu, že si na samotné utkání vsadíte. Duel se bude konat v sobotu o 20:45 českého času.

Často kladené otázky

  • Kde se bude zápas odehrávat?

Zápas se odehrá v Puskás Aréna Park – populárním fotbalovém stadiónu v Budapešti. Outsideři tak budou mít výhodu domácího prostředí, přičemž má stadion kapacitu více než 67 000 míst.

  • Kde si můžu na zápas vsadit?

Jelikož se jedná o známou soutěž, tak vsadit si budete moct v jakékoliv ze sázkových kanceláří, jako například Betano, SynotTip nebo Fortuna.

  • Kdo bude v roli favorita?

V zápasu Maďarsko – Anglie tipy dávají větší šanci právě týmu hostů, od kterých se očekává jednoznačné vítězství.

Dne 3. června 2022
Napsal : Tomas