Tipy

Lyon – Rennes: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Před víkendem začne 19. kolo nejvyšší francouzské soutěže Lyon – Rennes, tedy souboj dvou dost možná největších zklamání letošní sezóny Ligue 1. Naše Lyon – Rennes tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Lyon – Rennes kurzy

Lyon – Rennes tipy

Více než 2,5 gólu

U tohoto zápasu tipujeme minimální počet tří branek. Viděli jsme tuto statistiku ve čtyřech z posledních pěti zápasů. Zároveň jsme to u Lyonu sledovali šestkrát v posledních osmi utkáních.

Neprohra Rennese

Tipuejeme, že Rennes dokáže z tohoto venkovního zápasu získat aspoň remízu. Drží neporazitelnost už pět zápasů v řadě a vyhrálo čtyři utkání za sebou. Lyon naposledy prohrál v lize se Le Havre a z tohoto zápasu si zároveň vzal dvě absence v podobě červených karet.

Vsaďte si zde

Lyon - Rennes tipy

Analýza zápasu Lyon – Rennes

Lyon

Lyonu se v posledním ligovém zápase vůbec nedařilo. Do zápasu s Le Havre šel jako favorit, ale zaostal za svým soupeřem. Ten už v 18. minutě vedl po gólu Llorise. 0:1 by bylo hratelné, ale o 12 minut později viděl červenou kartu Jake O'Brien a od poločasu už Lyon nestačil. Hned na startu druhé půle navýšilo Le Havre vedení po gólu Sabbiho. Hned na to sice odpověděl Lacazette, ale to už od Lyonu bylo vše. V 62. minutě pak přidal na 3:1 Operi a bylo poměrně hotovo. V 90. minutě pak viděl Lyon druhou červenou kartu po faulu Ćalety-Cara. Lyonu bude chybět Caleta-Car a Lepenant.

Rennes

Rennesi se naposledy v lize podařil cenný skalp a to proti Nice. Rennes dokázalo přehrát doma druhý tým letošní Ligue 1. Už ve 31. minutě šel Rennes do vedení po proměněné penaltě Bourigeauda. Tohle vedení 1:0 vydrželo až do půle a do té vkročilo Rennes také lépe, když už deset minut po jejím startu zvyšoval Kalimuendo. Nice si nedokázalo vytvořit šance a Rennes dokázalo tento výsledek udržet do závěrečného hvizdu. Rennes bude proti Lyonu bez Matiće, Wooha, Gouriho a Riedera.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Lyon – Rennes tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 26.1. ve 21:00 v Lyonu na Groupama Stadium.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na Voyu.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Thomas Leonard.

Vsaďte si zde
Dne 25. ledna 2024
Lyon – Rennes: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.