Tipy

Liverpool – Tottenham tipy na Premier League

Liverpool se tento víkend utká v domácím zápase v přímém souboji o pohárové příčky s Tottenhamem. Liverpool se momentálně zvedá a s Tottenhamem to v posledních týdnech nevypadá dobře. Naše Liverpool – Tottenham tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Liverpool – Tottenham tipy

Více než 2,5 gólu

Minimálně tři góly jsme viděli ve čtyřech z posledních pěti vzájemných zápasů mezi Liverpoolem a Tottenhamem. Tato statistika také platila v posledních pěti z šesti zápasů Liverpoolu a v šesti ze sedmi zápasů u Tottenhamu.

Oba týmy vstřelí gól

Góly na obou stranách padly ve všech pěti posledních vzájemných zápasech mezi Liverpoolem a Tottenhamem. Dále tato statistika platila ve všech posledních sedmi zápasech Tottenhamu a v pěti z posledních šesti zápasů Liverpoolu.

Liverpool - Tottenham tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Liverpool – Tottenham

Liverpool

Liverpool v posledním zápase dokázal porazit venku West Ham výsledkem 2:1. Prvně šel West Ham do vedení na začátku zápasu a Liverpool musel dohánět, ale o chvíli později dal gól a v druhém poločase pak dal vítězný gól Gakpo. Liverpool jde do zápasu s Tottenham bez Bajcetice, Firmina a Ramsayho. Není jistý start Keity a Konateho.

Tottenham

Tottenham se dokázal proti United v posledním zápase doma odrazit po poločasové ztrátě 0:2 a srovnal na konečných 2:2. Tottenham jde do venkovního zápasu s Liverpoolem bez Bentancura, Bissoumy, Emersona, Sessegnona a Llorise.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

6.11. 2022 | Tottenham 1:2 Liverpool

7.5. 2022 | Liverpool 1:1 Tottenham

19.12. 2021 | Tottenham 2:2 Liverpool

28.1. 2021 | Tottenham 1:3 Liverpool

16.12. 2020 | Liverpool 2:1 Tottenham

Často kladené otázky Liverpool – Tottenham tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Liverpool – Tottenham?

Zápas Liverpool – Tottenham se bude hrát 30.4. v 17:30 na Anfieldu.

Kde můžu sledovat zápas Liverpool – Tottenham?

Zápas můžete sledovat na stanici Canal+ Sport, kterou si lze předplatit u Skylinku.

Jaká je pozice těchto dvou týmů v ligové tabulce?

Liverpool se v nepodařené sezóně nachází na 7. místě, ale už se postupně zvedá. Momentálně mu stačí vyhrát, aby se posunul na příčky v Evropské lize. Tottenhamu se teď vůbec nedaří a v každém zápase ztrácí. Pokud teď prohraje s Liverpoolem, spadne z 5. místa na 7.

Vsaďte si zde
Dne 28. dubna 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.