Tipy

Liverpool – Leicester tipy na Premier League

Nejatraktivnější zápas 16. kola Premier League by nám mohl přinést duel mezi Liverpoolem a Leicesterem. Kloppovi svěřenci se budou snažit dostat na příčky, které jim v posledních sezonách patřily, protože vstup do sezony měli velmi špatný. Naopak Leicester bude chtít zvýšit svůj náskok na sestupující příčky, aby si nejvyšší soutěž zahrál i v příští sezoně. Naše Liverpool – Leicester tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Liverpool – Leicester tipy

Liverpool vyhrál čtyři z posledních šesti zápasů s Leicesterem v lize a poháru. Kloppovi muži jsou nyní ve velmi dobré formě se třemi výhrami z posledních pěti soutěžních i nesoutěžních zápasů a v každém z těchto zápasů padlo více než 2,5 gólu. Ve třech z posledních pěti zápasů Leicesteru padly nejméně tři góly, ale Foxes vypadali proti Newcastlu špatně, inkasovali 3 góly na vlastní půdě. Takže si myslíme, že Liverpool zvítězí a v zápase padne více než 2,5 gólu.

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Liverpool – Leicester

Salah otevřel skóre ve Villa Parku v posledním zápase po pouhých 5 minutách a střední obránce van Dijk přidal do přestávky druhý gól. Watkins sice vrátil domácím gól těsně před 60. minutou, ale Liverpool si své vítězství pojistil 9 minut poté, když Bajcetić skóroval na 3:1. Diaz, Melo, Jota, Jones Firmino, Milner a Konate vynechali zápas s Aston Villou a měli by chybět i v zápase proti Leicesteru.

Leicester odherál těžký zápas proti Newcastlu, ale forma domácích byla v poslední době velmi dobrá, takže to byl docela šok, když Newcastle otevřel skóre ve 3. minutě, v 7. minutě zdvojnásobil svůj náskok. V poločace vedli 3:0 díky gólu Joelintona a bylo rozhodnuto. Foxes se ve druhé pětačtyřicítce zlepšili a další góly už neinkasovali, ale ani směrem dopředu toho moc nenabídli a zápas skončil potupnou prohrou 3:0. Justin, Pereira, Evans, Maddison, Praet a Bertrand by měli být mimo sestavu na zápas proti Liverpoolu.

Liverpool - Leicester tipy

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

10.2. 2022|Liverpool 2:0 Leicester

28.12. 2021|Leicester 1:0 Liverpool

22.12. 2021|Liverpool 3:3 Leicester

13.2. 2021|Leicester 3:1 Liverpool

22.11. 2020|Liverpool 3:0 Leicester

Často kladené otázky Liverpool – Leicester tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 30.12. ve 21:00 na stadionu Anfield.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici Canal+ Sport, kterou si v Česku můžete předplatit například u Skylinku.

Vsaďte si zde

Dne 28. prosince 2022
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.