Tipy

Liverpool – Átletico tipy na zápas LM 3/11

Liverpool s německým trenérem Jurgenem Koppem má jeden z nejsilnějších útoků v anglické Premier League. Není pochyb o tom, že ho využije i v tomto zápasu proti španělskému klubu Átletico Madrid. Pokud chcete na tento zápas sázet, je důležité si uvědomit, že Liverpool neprohrál žádný z 13 domácích zápasů v řadě. Pro Atletico to bude drsná zkouška. Jestli obstojí uvidíme, ale abychom neobhajovali pouze favorita zápasu, musíme říct, že Atletico má také kvalitní útok, který velmi často dává góly.

Přůměr gólů na zápas má Liverpool 1.67 a Atletico až 2.00. nemusí to být to jediné vodítko, ale už to o něčem vypovídá. Právě proto jsou Liverpool – Atletico tipy velmi žhavé pro sázkaře z celé planety.

Liverpool – Atletico tipy 

Chcete tipy zdarma? Máte je mít. Vybrali jsme pro vás zajímavé tipy, které mohou obohatit váš tiket zajímavými kurzy.

Liverpool - Atletico

Pohled na zápas z pohledu šancí

Liverpool a jeho útok je pověstný a široko daleko se ho bojí kdejaký klub. Atlatico si bude muset poradit, ale taky Liverpool bude mít co dělat s velmi hladovými útočníky z Atletica. Oba týmy jsou pověstné tím, že dávají více gólů v zápasech, a proto i v tomto zápase experti předpokládají, že tomu nebude jinak. Kurz 2.30 na to, že padne 3 a více branek, není až tak špatný zápas. Kurz na výhru Liverpoolu je slušný, na to že neprohráli až 13 zápasů v řadě. Bude to určitě hezká podíváná.

Díky výše uvedeným informacím jsou Liverpool – Atletico tipy, které jsme uvedli výše zdarma velmi zajímavé a vyplatí se je vyzkoušet. Výsledek je ve hvězdách, ale můžeme ho hledat v číslech, a ty lžou jenom zřídkakdy.

Poslední vzájemné zápasy

Existuje poměrně velký výpis vzájemných zápasů, ale my vám poskytneme poslední dva zápasy, které tyto týmy proti sobě odehrály a dle toho si můžete udělat obrázek o zápasu sami. Tedy pokud věříte statistikám.

19.10.2021 | Atletico – Liverpool 2:3

11.03.2020 | Liverpool – Atletico 2:3

Liverpool – Atletico tip na živé vysílání

  • Živě se na tento zápas budete moct dívat na Nova Sport 4.
  • Živý přenos začne 03.11.2021 ve 21:00.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

Zápas má místo konání jasně dané. Liverpool. Stadion Anfield. Datum 3.11.2021 ve 21:00.

  • Jací budou ve hře výrazní hráči?

Mohamed Salah z Liverpoolu a žlutou kartu může dostat agresor Geoffrey Kondogbia z Atletica.

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Přesně zde – na iFortuna.cz. najdete tam samozřejmě více zápasů a možností sázek.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Především proto, že Dortmund – Ajax tipy jsou sice méně předvídatelné, ale zato mají krásné kurzy. Vyplatí se občas zariskovat, co říkáte?

Je nějaký jiný zápas, na který bych mohl vsadit?

Ano 3.11.2021 se jich odehraje v Lize Mistrů více. Jeden z nich je například Sporting – Besiktas, který má jasného favorita.

On 1st Listopad 2021