Tipy

Lipsko – Real Madrid: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Nejvíce násobný vítěz miliónové soutěže bude jako první začínat osmifinále. Hrát bude venku v Německu. Naše Lipsko – Real Madrid tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Lipsko – Real Madrid kurzy

Lipsko – Real Madrid tipy

Neprohra Realu Madrid

Naším prvním tipem pro zápas mezi Lipskem a Realem Madrid je, že hráči Madridu zde neprohrají. Real Madrid neprohrál už pět utkání v řadě. Mezitím Lipsko nevstoupilo do nového roku vůbec dobře, když z pěti utkání vyhrálo jedno.

Více než 2,5 gólů

U tohoto zápasu očekáváme hojný počet branek. V zápasech Realu Madrid jsme tuto statistiku viděli v sedmi z posledních devíti zápasů. U Lipska to bylo ve třech z posledních pěti.

Vsaďte si zde

Lipsko - Real Madrid tipy

Analýza zápasu Lipsko – Real Madrid

Lipsko

Lipsko v posledním ligovém zápase hrálo velmi vyrovnaný zápas proti soupeřovi, který byl rozhodně outsiderem. Vyrovnané utkání skončilo také vyrovnaným výsledkem. Do šaten jsme šli za stavu 1:1 po gólu Tietze z 35. minuty a srovnávací branky Opendy o čtyři minuty později. Do druhé půle vstoupilo lépe Lipsko, když se trefil Šeško, ale ani tohle vedení dlouho nevydrželo, protože hned na to srovnal za Augsburg Demirović. Lipsko se pak snažilo vytěžit všechny body a bylo blízko v 81. minutě, kdy získalo penaltu. Postavil se k ní Openda, ale svému týmu body nezískal, protože neproměnil. Zápas tak skončil 2:2 a týmy braly po bodu. Lipsku bude proti Realu chybět pravděpodobně jen Haidara.

Real Madrid

Realu Madrid se v posledním ligovém šlágru podařilo vyškrábnout výborný výsledek v souboji prvního s druhým. Druhou Gironu přejel rozdílem třídy a jasně si upevnil první příčku v La Lize. Demolice začala v šesté minutě, kdy se trefil Vinicius krásnou trefou z dálky. Následně následovaly dvě trefy Bellinghama. Prvně deset minut před koncem první půle a poté deset minut na startu té druhé. Poslední čtvrtou branku pak vstřelil Rodrygo sedm minut na to a Real tak mohl být spokojený s výsledkem 4:0. Real do Německa poletí bez Bellinghama, Rudigera, Militaa, Courtoise, Alaby a Nacha.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Lipsko – Real Madrid tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Lipsko – Real Madrid?

Zápas Lipsko – Real Madrid se bude hrát 13.2. ve 21:00 v Lipsku v Red Bull Aréně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas můžete sledovat na stanici Premier Sport 2, kterou lze nalézt u O2 TV.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Zápas odpíská Irfan Peljto.

Vsaďte si zde
Dne 13. února 2024
Lipsko – Real Madrid: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.