Tipy

Lille – Lyon: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

V Ligue 1 už máme vítěze titulu, ale stále se musí rozhodnout o otázce týmů, které se budou účastnit pohárů v sezóně 2024/25 a k tomu nám napoví šlágr 32. kola této soutěže. Naše Lille – Lyon tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Lille – Lyon kurzy

Lille – Lyon tipy

Neprohra Lille

Naším prvním tipem pro utkání mezi Lille a Lyonem je, že uvidíme neprohru domácích. Lille dokázalo vyhrát čtyři z posledních pěti utkání a snaží se o proniknutí do přímého postupu Ligy mistrů, na což ztrácí momentálně dva body, ale se zápasem v ruce.

Oba týmy vstřelí gól

Tipujeme také poměrně gólový zápas a k tomu tedy branky na obou stranách. Tuto statistiku jsme viděli v šesti z posledních osmi zápasů Lille a v šesti z posledních osmi zápasů hostů a myslíme si, že jí uvidíme i v tomto utkání.

Vsaďte si zde

Lille - Lyon tipy

Analýza zápasu Lille – Lyon

Lille

Lille hrálo venku proti Metz a podle očekávaní hrál proti sestupujícímu outsiderovi lepším celkem, ale pro vítězství to bylo docela trápení. To i proto, že Metz šlo do vedení. A to ve 23. minutě po penaltě, kterou proměňoval Mikautadze. Lille se nevzdalo a pokračovalo dál s dobrou hrou a ještě v prvním poločase byl zápas otočen. Za osm minut srovnal Ismaily a na konci první půle poslal Lille do vedení Yazici. Ve druhém poločase Lille nic nedovolilo svému domácímu soupeři, ale samo už nic moc nevymyslelo a tak jsme ve druhé půli žádnou branku neviděli. Lille tak bralo výhru 2:1 a další důležité body v boji o poháry. Lille bude v domácím utkání proti Lyonu bez Andrého, Umtitiho a Iliće.

Lyon

Lyon byl proti favoritovi doma v důležitém utkání. Druhé Monako hrálo vyrovnanou partii, ale bolely ho nevyužité šance. Monako však šlo už v první minutě do vedení, když se dokázal prosadit Ben Yedder. Lyon dokázal ještě v první půli utkání otočit. Za dvacet minut srovnával Lacazette a za tři minuty na něj navázal Benrahma a Lyon vedl. Tohle vydrželo až do druhé půle, kdy mělo slovo zase Monako. Podruhé v zápase se trefil Ben Yedder a bylo srovnáno. Lyon si nechal zbytek sil na závěr a Ben Yedderovi byly dva góly k ničemu, protože v 84. minutě dal vítězný gól pro Lyon Fofana. Lyon bral v jednom z nejdůležitějších zápasů výhru 3:2 a pokračuje směrem k pohárům. Lyon bude v Lille bez jakýchkoli absencí.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Lille – Lyon tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 6.5. ve 21:00 v Lille v Decathlon Aréně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici Nova Sport 2.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Benoit Bastien.

Vsaďte si zde
Dne 5. května 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.