Tipy

Liberec – Teplice : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Sobotní herní den se v 16. hodin v Liberci utká domácí mužstvo proti hostům z Teplic.

Liberec – Teplice tipy na zápas

Zatím co Teplice hrají každou sezonu Fortuna Ligy o záchranu, Liberec se drží na popředních místech tabulky. Proto v prvním zápase letošní sezony na domácí půdě si určitě nebude chtít nechat před domácím publikem udělat ostudu.

Liberec - Teplice
Liberec – Teplice tipy

Teplice do této sezony vkročili správnou nohou. V prvním utkání na domácí půdě uhráli s obhájcem titulu z Plzně remízu 2:2 a získali tak cenný bod.

Analýza zápasu Liberec – Teplice

Ztráta hráčů Štetiny a Koscelníka v Liberci nejsou tak dramatické jak se na první pohled zdálo. Nové posily Prebsl, Fukala či Preisler jsou dobrou náhradou, jelikož Liberec vstoupil do nové sezony opravdu ve velkém. Minulou neděli odehrál proti pražské Spartě skvělých 90 minut, z kterých si nakonec odnesl 3 body. Na tento výkon by na domácí půdě určitě chtěl navázat, proto to Teplice nebudou mít lehké. Prvními gólovými střelci aktuální sezony jsou v Liberci Frýdek a Zelený.

FK Teplice v otevíracím zápase sezony proti Viktorce opravdu excelovali. V zápase, který se skončil remízou 2:2, se dokázali dvakrát ujmout vedení, které se jim ale ani jednou nepovedlo udržet déle než 25 minut. Pro domácí fanoušky to ale byl důvod na radost, jelikož jejich výrazně slabší tým hrál skvěle. Dvougólovým domácím střelcem byl Jakub Urbanec, který začíná ukazovat své kvality. Tento třicetiletý záložník ve svém debutu v lize se předvedl v tom nejlepším světle a hned si získal přízeň domácích fanoušků. V druhém zápase to bude mít ale o hodně těžší.

Poslední vzájemné zápasy

Liberec se s Teplicemi utkal celkově 52x, z čeho dokázal vyhrát jenom 19x. Teplice překvapivě vyhráli v až 23 utkáních, přičemž remíza ve společných zápasech se zrodila 10x. I když mají Teplice ty nejlepší časy už za sebou, je vidět, že proti Liberci umí hrát.

2. 4. 2022 | Liberec – Teplice 0:1

30. 10. 2021 | Liberec – Teplice 2:1

12. 3. 2021 | Liberec – Teplice 2:1

8. 11. 2020 | Liberec – Teplice 2:1

23. 5. 2020 | Liberec – Teplice 0:2

Liberec – Teplice Fortuna liga živé vysílání

V případě, že byste rádi zastihli tento přenos živě, tak jej budete moct sledovat buď v O2 TV nebo Fortuna TV. ČT Sport toto utkání vysílat nebude. Zápas se koná v sobotu 6. 8. 2022 v 16:00.

Často kladené otázky

Kde se bude utkání hrát?

Zápas se bude hrát v Liberci na Stadiónu u Nisy s kapacitou 9 900 diávků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Vsadit si doporučujeme v ověřených sázkových kancelářích jako Fortuna, Betano nebo SynotTip.

Koho v duelu Liberec – Teplice tipy favorizují?

Jasným favoritem na zisk 3 bodů v tomto utkání je domácí Liberec.

On 4th Srpen 2022