Tipy

Liberec – Mladá Boleslav : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Sobotní odopledne přinese zápas 9. kola letošního ročníku Fortuna Ligy mezi Libercem a Mladou Boleslaví.

Liberec – Mladá Boleslav tipy na zápas

Liberci zatím patří třetí příčka v tabulce, takže má v aktuální sezoně dobře našlápnuto. V sobotu hraje doma, proto mu kurzy fandí.

Liberec - Mladá Boleslav
Liberec – Mladá Boleslav tipy

Mladá Boleslav je na tom podstatně hůř, jelikož je aktuálně na 10. místě v tabulce, ale nehraje vůbec špatně.

Analýza zápasu Liberec – Mladá Boleslav

Slovan Liberec vstoupil do nové sezony opravdu ve velkém stylu. Hned v prvním zápase dokázal porazit Spartu v Praze 2:1, a to je obrovský úspěch ze kterého těží do teď. Pak následovala výhra 5:1 proti Teplicím doma a vypadalo to, že máme nového favorita letošního ročníku. Následovala ale prohra proti Pardubicím, outsiderovi tabulky, který jedinou výhru zaznamenal právě proti Liberci. To vrátilo Slovan zpátky do reality a pak už hrál tak jak se od něj očekávalo. V posledním zápase ale dokázal Liberec porazit Bohemku z pozice hostů, a tak je na duel proti Boleslavi dobře naladěn. Obzvlášť útočník van Buren, který dokázal v 8 odehraných zápasech Liberce skórovat až 5x.

Ze strany Mladé Boleslavi je to zatím výkon jaký každý očekával. Něco dokáže vyhrát, něco prohraje a v některých zápasech remizuje. Výsledkovou i gólovou bilanci má vyrovnanou, takže ze strany Boleslavi se zatím žádný zázrak nekoná. Proti Liberci dokázala vyhrát naposledy v roce 2017, ale když se hrálo v Liberci, tak v roce 2008. Určitě by byla Mladá Boleslav z tohoto zápasu ráda i za 1 bod.

Poslední vzájemné zápasy

Vzájemných zápas mají na kontě tyto dva týmy již 37. Liberec z toho dokázal dominovat až v 21 z nich, zatím co Mladá Boleslav jenom 8x. Remíza se ve vzájemných zápasech zrodila taky 8x.

20. 2. 2022 | Liberec – Mladá Boleslav 3:3

18. 9. 2021 | Liberec – Mladá Boleslav 2:1

24. 4. 2021 | Liberec – Mladá Boleslav 1:0

19. 12. 2020 | Liberec – Mladá Boleslav 3:0

12. 7. 2020 | Liberec – Mladá Boleslav 2:0

Liberec – Mladá Boleslav Fortuna Liga živé vysílání

Tento zápas budete moct opět sledovat buď prostřednictvím O2 TV nebo Fortuna TV. ČT Sport toto utkání vysílat samozřejmě nebude. Zápas se hraje v sobotu 17. 9. 2022 v 16:00.

Často kladené otázky

Kde se tento duel hraje?

Sobotní zápas mezi Libercem a Mladou Boleslaví se hraje na Stadiónu u Nisy v Liberci, který má kapacitu pro 9 900 diváků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Jestli máte chuť si tento duel udělat o něco víc zajímavější, tak doporučujeme využít služeb ověřených sázkových kanceláří, jako Betano, Fortuna či SynotTip.

Koho v duelu Liberec – Mladá Boleslav tipy favorizují?

Mírným favoritem v tomto sobotním utkání je domáci FC Slovan Liberec.

On 15th Září 2022