Tipy

Liberec – Baník Ostrava : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Třetí nedělní zápas bude patřit Liberci a Baníku Ostrava.

Liberec – Baník Ostrava tipy na zápas

Liberec je zatím na 6. místě v tabulce, takže opět atakuje vysněnou top 5. Domácí prostředí mu dává jistou výhodu, a proto je v zápase proti Baníku mírným favoritem na vítězství.

Liberec - Baník Ostrava
Liberec – Baník Ostrava tipy

Baník je letos na tom dost špatně, jelikož se zatím nachází na 14. místě v tabulce, co je už ohrožená pozice. V Liberci to nebude mít lehké, jelikož jsou kurzy proti němu. Šanci na zisk alespoň jednoho bodu ale určitě má.

Analýza zápasu Liberec – Baník Ostrava

Slovan Liberec do letošní sezony vsoupil opravdu ve velkém stylu. Výhra proti Spartě v Praze byl výsledek, který snad nikdo z nás nečekal. Překvapením ale určitě pak byla prohra s Pardubicemi, které jsou jednoznačně nejslabším týmem v tabulce. Jednalo se ale o chvilkový zkrat, jelikož následně dokázal Liberec porazit jak Slovácko, tak Bohemians. Kvalitní zápas odehrál i proti Plzni, kdy sice prohrál 0:1 ale proti tak silnému klubu je to dobrý výsledek. V posledním zápase Liberec podlehl Slavii Praha 0:3, proto si doma proti Baníku určitě bude chtít napravit chuť.

Baník Ostrava z 10 zápasů vyhrál jenom dva, co je skutečně málo. I když v průběhu sezony dokázal remizovat jak s Bohemkou, s Jabloncem, tak se Spartou, vždy mu chybí ten jeden gól na to, aby z těchto utkání vytěžil 3 body a ne jenom 1. V posledním zápase prohrál Baník doma s Českými Budějovicemi 1:2, proto by rád tento týden získal alespoň bod. V Liberci to je ale hodně obtížný úkol.

Poslední vzájemné zápasy

FC Slovan Liberec se s FC Baníkem Ostrava utkal celkově v 58 zápasech, co je už poměrně dost. Liberec z těchto zápasů dokázal vyhrát 25, zatím co Baník jenom 14. Remíza se zrodila celkově až 19x. Liberec je tak favoritem na vítězství, kterého proti Baníku nedosáhnul už dva roky.

5. 3. 2022 | Liberec – Baník Ostrava 1:1

3. 10. 2021 | Liberec – Baník Ostrava 0:2

3. 4. 2021 | Liberec – Baník Ostrava 0:0

27. 1. 2021 | Liberec – Baník Ostrava 0:1

27. 6. 2020 | Liberec – Baník Ostrava 2:1

Liberec – Baník Ostrava Fortuna Liga živé vysílání

Duel mezi Libercem a Baníkem Ostrava budete mít možnost sledovat i živě, ale na ČT Sport jej nenajdete. K dispozici bude prostřednictvím Fortuna TV a O2 TV. Zápase se hraje v neděli 9. 10. 2022 v 16. hodin.

Často kladené otázky

Kde se tento zápas bude hrát?

Nedělní utkání se bude hrát na Stadionu u Nisy v Liberci, který má kapacitu pro až 9 900 diváků.

Kde si můžu na tento zápas vsadit?

Na zápas si samozřejmě můžete vsadit v kterékoliv sázkové kanceláři, my ale doporučujeme využít služeb jedné z těch, který se dá věřit – Fortuna, SynotTip či Betano.

Koho v zápase Liberec – Baník Ostrava tipy favorizují?

Favoritem v nedělním duelu bude domácí tým z Liberce.

Dne 7. října 2022
Napsal : Tomas