Tipy

Leverkusen – West Ham: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

V rámci čtvrtfinále Evropské ligy nás čeká obrovské utkání mezi dvěma týmy s mnoha hráči české národnosti. Naše Leverkusen – West Ham tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Leverkusen – West Ham kurzy

Leverkusen – West Ham tipy

Výhra Leverkusenu

Leverkusen předvádí neskutečnou sezónu a zajisté vyhraje minimálně jednu trofej. Má zálusk také na Evropskou ligu a proti West Hamu, který není zrovna v ideální formě, by si měl Leverkusen poradit.

Více než 2,5 gólů

Také tomuto zápasu tipujeme góly, protože to často vídáme u obou celků. V posledních pěti zápasech Leverkusenu jsme tuto statistiku viděli hned čtyřikrát. U West Hamu to bylo pouze ve třech.

Vsaďte si zde

Leverkusen - West Ham tipy

Analýza zápasu Leverkusen – West Ham

Leverkusen

Leverkusen v posledním zápase dominoval na půdě Unionu Berlín. Gólově se to sice v tomto utkání moc neprojevilo, ale domácí Union za celý zápas třeba nevymyslel jedinou střelu na bránu. Tomuto faktu napomohla také červená karta z nastavení prvního poločasu, kterou viděl Gosens po druhé žluté kartě. Později v tomto nastavení dostal Leverkusen penaltu a tu si nenechal ujít Wirtz, který se z ní také prosadil jedinou brankou v tomto utkání. Ve druhém poločase jsme viděli podobný obrázek herně, ale tentokrát již bez branek. Leverkusen tak vezl domů výhru 1:0. Proti West Hamu bude Leverkusen bez Arthura, Hložka a Telly.

West Ham

West Ham si zahrál proti Wolves v zápase, který nebyl vůbec tak jednoznačný a byl to spíš zápas, co se měl přiklonit na stranu domácích, ale West Ham byl velmi efektivní a tak jel domů s těsným vítězstvím. Wolves šlo v první půli po otevření skóre do vedení, když se z penalty prosadil Sarabia. Tohle vedení vydrželo přesně 40 minut, protože pak se z penalty prosazoval za West Ham Paquetá. Vypadalo to velmi remízově, ale v 84. minutě přišel nádherný moment, když se specialista na standartní situace, Ward-Prowse, dokázal prosadit přímo z rohového kopu. West Ham tak bral výhru 2:1 a je naladěn, před Leverkusenem, dobrým směrem. West Hamu bude v Německu chybět Álvarez a Aréola.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Leverkusen – West Ham tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 11.4. ve 21:00 v Leverkusenu v BayAréně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici RTVS Šport.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Artur Soares Dias.

Vsaďte si zde
Dne 10. dubna 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.