Tipy

Leverkusen – Monako tipy na Evropskou ligu

V Evropské lize se potká Leverkusen s Monakem. Německý tým to bude mít hodně těžké, protože bude hrát proti soupeřovi, který v posledním ligovém zápase porazil vedoucí tým Ligue 1, PSG, a taky ještě v tomto kalendářním roce v lize neprohrál. Naše Leverkusen – Monako tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Leverkusen – Monako tipy

Neprohra Monaka

Monako má v tomto kalendářním roce skvělou bilanci, protože ještě v lize neprohrálo a posunulo se na druhé místo za první PSG. Tím se Leverkusen chlubit nemůže, protože stihl po MS už prohrát dva ligové zápasy z pěti.

Více než 2,5 gólu

V tomto zápase očekáváme hodně gólů, protože se střetnou dvě hodně silné ofenzívy. Leverkusen měl tuto sezónu navíc poměrně velké problémy v obraně, což se sice po Mistrovství světa dokázalo docela opravit, ale stále to není úplně ideální.

Leverkusen - Monako tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Leverkusen – Monako

Leverkusen

Leverkusenu se v posledním ligovém zápase dařilo, protože dokázal porazit silný Hoffenheim. Statisticky byly oba týmy velmi vyrovnané, ale Bayer dokázal své šance, na rozdíl od Hoffenheimu, proměňovat. Do přestávky šel Leverkusen s jednogólovým náskokem, protože se v šesté minutě prosadil Andrich. Další tři góly jsme viděli ve druhém poločase. Za Leverkusen se prosadil Diaby a Hložek, čímž zvýšili na 3:0. Na oba góly přihrál Frimpong. Ke konci za Hoffenheim pouze upravil skóre N'soki. Leverkusenu budou na zápas proti Monaku chybět Aranguiz, Lunev a Schick.

Monako

Monako mělo velmi povedený minulý ligový zápas, když porazilo první Paříž. Všechny góly v tomto zápase padly v prvním poločase. Už ve čtvrté minutě se stihl prosadit Golovin a pak o 14 minut později se stihl trefit Ben Yedder. Ke konci poločasu pak snížil mladičký Zaire-Emery, ale ještě v nastavení stihl svůj druhý gól vstřelit Ben Yedder. Druhý poločas nám už další góly nenabídl a Monako je před zápasem s Leverkusenem skvěle naladěno. Monaku budou chybět Sarr a Vanderson kvůli zranění.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

7.12. 2016 | Leverkusen 3:0 Monako

27.9. 2016 | Monako 1:1 Leverkusen

26.11. 2014 | Leverkusen 0:1 Monako

16.9. 2014 | Monako 1:0 Leverkusen

Často kladené otázky Leverkusen – Monako tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 16.2. ve 21:00 v Bay Aréně.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku bude tento zápas vysílat ČT Sport.

Vsaďte si zde

Dne 14. února 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.