Tipy

Leverkusen – AS Řím: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Čeští fanoušci budou velmi upjatí na odvetu Leverkusenu s AS Římem. Právě Leverkusen má z utkání v Římě mnohem lépe nakročeno a doma bude hrát s dvougólovým náskokem. Naše Leverkusen – AS Řím tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Leverkusen – AS Řím kurzy

Leverkusen – AS Řím tipy

Méně než 2,5 gólů

Čekáme opatrnější zápas a méně branek tak, jako tomu bylo v prvním utkání v Itálii. Myslíme si to, protože Leverkusen nebude tak tlačit na pilu a protože hra Římu je spíše založena na defenzivním fotbale a nebude to pro ní lehké dotahovat na půdě prozatím neporaženého Leverkusenu.

Postup Leverkusenu

Jasným tipem je postup Leverkusenu. Ten z venku vzal dvoubrankovou výhodu a je stále neporažen už 50 zápasů a v této sezóně ještě nenašel svého přemožitele. AS Řím navíc mírně ztrácí formu ke konci sezóny.

Vsaďte si zde

Leverkusen - AS Řím tipy

Analýza zápasu Leverkusen – AS Řím

Leverkusen

Leverkusen se naposledy utkal venku na půdě Frankfurtu a tento zápas by se dal troch označit jako show Adama Hložka. V utkání si připsal tři asistence a mimo jiné šla jedna také na gól Patrika Schicka. Po první půli to bylo 2:1 pro Leverkusen po trefě Xhaky a Schicka. Za Frankfurt to byl ve 32. minutě Ekitiké se srovnávající brankou. Ve druhém poločase už přišly branky pouze ze strany lepšího Leverkusenu. Trefil se Palacios z penalty v 58. minutě a na něj navázal Frimpong v 77. minutě společně s Bonifacem s další penaltou v minutě 85. Leverkusen bude doma proti Římu bez absencí.

AS Řím

AS Řím si zahrál ve šlágru proti Juventusu a potřeboval ideálně tři body kvůli kvalifikaci do Ligy mistrů, která momentálně mírně utíká na úkor Atalanty, ale Juventus to Římu nedovolil a body se dělily. Rozhodlo v tomto utkání prvních třicet minut. Sice otevíral skóre v 15. minutě Lukaku, ale Bremer o patnáct minut později dokázal srovnat. Sice jsme viděli mnoho šancí ve zbytku zápasu, ale žádná již neskončila gólem a sledovali jsme tak remízu 1:1 a AS Řím je stále šestý. Také on bude v odvetě v plné sestavě bez absencí.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Leverkusen – AS Řím tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 9.5. ve 21:00 v Leverkusenu v BayAréně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici ČT Sport.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Danny Desmond Makkelie.

Vsaďte si zde
Dne 8. května 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.