Tipy

Lens – PSG tipy na Ligue 1

V Ligue 1 nás první den Nového roku čeká zápas prvního s druhým. Sice je mezi nimi docela velký bodový rozdíl, ale Lens se určitě bude snažit dotáhnout se na pařížského giganta. Naše Lens – PSG tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Lens – PSG tipy

Pětizápasová série výher Lens skončila na začátku týdne, kdy remizovali s Nice. Lens – PSG bude souboj dvou nejlepších obran v letošní ligové sezóně. Proto si myslíme, že padne méně než 2,5 gólu. Zápas zároveň skončí remízou při výhodném kurzu 3.55 u Betana. Pařížskému celku chybí řada důležitých hráčů a v minulém zápase proti Štrasburku, kdy sotva uhráli výhru v závěru, se jim vykartoval Neymar.

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Lens – PSG

Lens měl úžasnou formu, pět výher v řadě v Ligue 1, které pokračovaly sérií tří vítězství v přátelských zápasech během přestávky na mistrovství světa. Remíza proti Nice nebyla špatný výsledek, protože o jejich soupeřích je známo, že jsou nepředvídatelní a každý pozitivní výsledek venku je dobrá věc. Lens si udržel druhé místo, i když Marseille stáhlo bodový rozdíl působivou výhrou proti Toulouse. Obrana Lens byla jejich největší výhodou během sezóny, brání s vyrovnaností a soustředěním a také se snadno dostávají do přechodu, což dává jejich útočníkům příležitost ke střílení gólů. Nepatří k nejefektivnějším týmům v lize, pokud jde o střílení gólů, ale být na děleném sedmém místě v tomto žebříčku je úspěch sám o sobě. Lens nemá hvězdného hráče, ale tým si vybudoval skvělou chemii, což je patrné na jejich výsledcích v této sezóně. Proti PSG budou bez Davida Costy, Adama Buksy, Jimmyho Cabota a Wuilkera Farineze kvůli zranění.

Zápas se Štrasburkem sice přinesl pro PSG výhru, ale přinesl také nepříjemnost, protože se jim vykartovala hlavní hvězda Neymar. Lionel Messi nebude k dispozici, protože je stále v režimu oslav po vítězství na mistrovství světa s Argentinou. Trenér PSG Christophe Galtier má dostatek hráčů, aby nahradil ty, kteří chybí, a pravděpodobně bude Hugo Ekitike opět partnerem Mbappemu v útoku. Pro cestu do Lens však budou chybět další hráči. Renato Sanches, Nuno Mendes a Presnel Kimpembe jsou zraněni. Absence Neymara a horší forma hráčů, kteří se vrátili z MS by mohla být velkou nepříjemností pro tento zápas.

Lens - PSG tipy

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

23.4. 2022 | PSG 1:1 Lens

4.12. 2021 | Lens 1:1 PSG

1.5. 2021 | PSG 2:1 Lens

10.9. 2020 | Lens 1:0 PSG

7.3. 2015 | PSG 4:1 Lens

Často kladené dotazy Lens – PSG tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 1.1. ve 20:45 na stadionu Stade Bollaert-Delelis.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici Nova Sport 1.

Vsaďte si zde

Dne 30. prosince 2022
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.