Tipy

Kyjev – Barcelona tipy na zápas LM 02/11

Další ostře sledovaný zápas z letošní Ligy Mistrů se odehraje již 2.11.2021 ve 21:00 na půdě Dynama Kyjev. Proti sobě bude mít nelehkého soupeře. Klub FC Barcelona.

Kyjev – Barcelona tipy na zápas jsou silně proti domácímu Kyjevu, ale ruku na srdce, Barcelona porazila Kyjev v posledním zápasu pouze 1:0 a není tak úplně jasné, jestli si trenér Kyjeva, Mircea Lucescu, pro Barcelonu nepřipravil nějaké překvapení. Každopádně, i když je favoritem Barcelona, podívejte se na zajímavé tipy, které by mohly váš tiket obohatit.

Kyjev – Barcelona tipy 

Níže uvedené tipy zdarma pocházejí především ze statistického pohledu na zápas. Sami posuďte, jestli jsou pro váš tikety zajímavé.

kyjev - barcelona tipy

Pohled na zápas z pohledu šancí

Očekává se vyšší výhra týmu Barcelona, a to především plyne z faktu, že budou chtít navýšit svůj gólový náskok. Ten však bude chtít navýšit i domácí klub, a proto se předpovídá, že Kyjev – Barcelona tip na počet branek bude vyšší než 2.5+. Oba týmy dají velmi pravděpodobně gól, a že to bude velká pranice.

Kyjev nebude chtít zklamat domácí fanoušky, ale Barcelona si nebude chtít nechat ujít ani jeden bod pro postup a věříme, že pro to trenér Barcelony, Sergi Barjuan, udělá vše potřebné.

Poslední vzájemné zápasy

Spolu tyto dva  týmy hrály jednou v roce 2021 a dvakrát v roce 2020. Předtím už v letech 2009. Musíme podotknout, že zápas vždy dopadl ve prospěch FC Barcelona. Poslední dva zápasy dopadly takto:

20.10.2021 | Barcelona – Kyjev 1:0
24.11.2020 | Kyjev – Barcelona 0:4

Kyjev – Barcelona tip na živé vysílání

  • Živě se na tento zápas budete moct dívat na Nova Sport 3.
  • Živý přenos začne 02.11.2021 ve 21:00.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

Bude se hrát na Olympijském národním sporovním komplexu v Kyjevě.

  • Jací budou ve hře výrazní hráči?

Zajímavý bude útok Barcelony, ale pravděpodobně dostane nějakou kartu i obránce Oleksandr Tymchyk, který bude svůj tým bránit jako drak.

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Přesně zde – na iFortuna.cz. tento zápas je velmi žhavý, a proto můžete zvážit velkou paletu tipů ke vsazení.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Protože Kyjev – Barcelona tipy jsou velmi zajímavé, i když je jasným favoritem Barcelona. Vyplatí se vydělat si peníze na něčem tak předvídatelném.

Je nějaký jný zápas na který bych mohl vsadit?

Pokud máte rádi větší risk, tak můžete na svůj tiket přidat i zápas Ligy Mistrů mezi Mnichov – Benfica, na který jsme již jednu analýzu napsali.

Dne 31. října 2021
Napsal : Mark Z