Tipy

Wimbledon 2022: Krejčíková – Zanevska

V úterý po obědě se na Wimbledon 2022 představí i další kvalitní česká hráčka – Barbora Krejčíková se postaví proti Maryně Zanevske.

Krejčíková – Zanevska tipy na zápas

Dle papírových předpokladů má naše tenistka jasně na vrch. Aktuálně je 15. nejlepší hráčkou světa, zatím co Zanevska obsazuje až 68. pozici.

Krejčíková - Zanevska
Krejčíková – Zanevska tipy

Díky svému umístění nemusela ani jedna z hráček hrát kvalifikaci a postoupili přímo do hlavních kol soutěže. Pro Belgičanku je to obrovský úspěch, jelikož v minulých ročnících se nedokázala probojovat dál než do kvalifikace. Wimbledon 2022 pro ni bude přelomový, i když se neočekává, že by Krejčíkovou porazila, již teď je v prvním kole hlavní části soutěže. Tím pádem je to lepší výsledek než v minulých letech.

I když je Krejčíková o 2 roky mladší, na Wimbledonu se jí vede o něco lépe. V minulém ročníku se probojovala až do osmifinále, kde ztroskotala na budoucí šampionce Bartyové. Tento rok ji čeká poměrně lehké první kolo, co je dobrý start pro dosažení lepšího výsledku.

Kde a v kolik hodin se zápas hraje?

Zápas Krejčíková – Zanevska se bude hrát v úterý v 13:15. Jak je zvykem, tak se bude zápas hrát na kurtech klubu All England Club v Londýně.

Krejčíková – Zanevska živé vysílání

Všechny zápasy, které organizuje Wimbledon 2022, se budou dát sledovat na televizní stanici Eurosport. V případě, že byste je radši sledovali na internetu, tak doporučujeme využít live přenosů sázkových kanceláří, jako například Betano.

Krejčíková – Zanevska vzájemné statistiky

Co dává Zanevske malou naději na úspěch je fakt, že tyto dvě hráčky se ještě nikdy neutkali. Krejčíková tak moc neví na co se připravit, jak Zanevska hraje, co na ní platí a tak dál. Určitě je výhoda hrát proti hráčce, kterou dokázala už v minulosti porazit. Právě v úterý se tak zaznamená první vzájemný zápas do statistik, z kterého věříme, že právě Barbora Krejčíková vyjde vítězně.

Kdo bude čekat v druhém kole

Jestli Krejčíková potvrdí svou roli favoritky, tak ve druhém kole bude mít úkol o něco lehčí. Soupeřkou bude buď Švýcarka Golubicová nebo Němka Petkovicová. Obě hráčky jsou ještě o něco slabší než Zanevska, takže postup do třetího kola na Wimbledon 2022 by měl být poměrně hladký.

Často kladené otázky

  • Kde budou hráčky hrát?

Duel Krejčíková – Zanevska se bude hrát na kurtech All England Club v Londýně.

  • Koho favorizují kurzy?

V zápase Krejčíková – Zanevska tipy staví do role favorita právě českou tenistku.

  • Kde je možné si na duel vsadit?

Uložit sázku na zápas je možné v jedné z ověřených sázkových kancelářích – doporučujeme sázkové kanceláře Betane, SynotTip a Fortuna.

On 25th Červen 2022