Sportovní články

Krejčíková Wimbledon 2022 – kdy bude hrát a s kým?

Český ženský tenis bude mít opět na Wimbledonu slušné zastoupení. Na jména jako Plíšková a Krejčíková Wimbledon se může jenom těšit.

Krejčíková Wimbledon – informace, zápasy a sledování

Barbora Krejčíková Wimbledon navštíví již po několikráté, a opět se bude na co dívat. Jelikož se jedná aktuálně o 15. nejlepší hráčku světa, tak byla automaticky zařazena do hlavních kol soutěže a nemusela hrát kvalifikaci. Krejcikova Wimbledon bere opravdu vážně, co bylo vidět i na její přípravě. V prvním kole ji čeká aktuálně 68. hráčka žebříčku – Maryna Zanevska. O dva roky starší hráčka z Belgie se zatím nedokázala prosadit na žádném velkém turnaji. Proto by Krejcikova Wimbledon měla začít poměrně jednoznačnou výhrou, bez ztráty setu. Zápas se bude hrát v pondělí 27. června na All England Club v Londýně v 12:00. Krejčíková Wimbledon v prvním zápase určitě ovládne, jelikož tak říkají i kurzy.

Barbora Krejcikova

Přečtěte si také o Wimbledon 2022 – výsledky, pavouk, program

Zápas Krejčíková Wimbledon a i jiné budete moct sledovat v televizi Eurosport, nebo prostřednictvím živého přenosu v sázkových kancelářích. Jestli máte chuť si na zápas vsadit, tak doporučujeme využít služeb ověřených sázkových kanceláří jako Fortuna nebo Betano.

Krejčíková Wimbledon – další kola

Jestli dokáže Krejčíková Wimbledon v prvním zápase ovládnout, tak ji čeká druhé kolo. O soupeřce se ale rozhodne až v stejný den – bude ní buď Švýcarka Viktorija Golubicová nebo Němka Andrea Petkovic. Obě hráčky jsou ve světovém žebříčku momentálně na přibližně 55. pozici, takže o něco líp než Zanevska. I když Němka jednoho času byla 9. nejlepší hráčka světa, v posledních ročnících Wimbledonu se dokázala přebojovat maximálně do druhého kola. Favoritkou v tomto utkání je mladší Švýcarska, která to na minulém ročníku Wimbledonu dotáhla až do čtvrtfinále.Jestli teda Krejčíková postoupí přes Zanevsku, v druhém kole ji bude čekat o něco těžší soupeřka.

On 25th Červen 2022