Tipy

Wimbledon 2022: Krejčíková – Tomljanovićová tipy

Wimbledon 2022 je zatím pro Barboru Krejčíkovou úspěšnou jízdou. Aktuálně 14. nejlepší hráčka světa je už ve 3. kole, kde se postaví proti Australčance Alje Tomljanovićové.

Krejčíková – Tomljanovićová tipy na zápas

Sobotní zápas třetího kola bude podstatně vyrovnanější než první dva. Tomljanovićová je i papírově lepší soupeřkou, proto se bude muset Krejčíková o něco víc snažit.

Krejčíková - Tomljanovićová
Krejčíková – Tomljanovićová tipy

Zatím si se všemi soupeřkami dokázala Krejčíková poradit ve dvou setech. V prvním kole se utkala s Marynou Zanevskou z Belgie, kterou porazila 7:6 6:3. V druhém kole proti Švýcarce Golubicové dokázala uhrát ještě lepší zápas, čeho výsledkem byla hladká výhra 6:3 6:4. V sobotu ji ale ve čtvrtém kole čeká překvapivě Alja Tomljanovićová z Austrálie.

Ta dokázala v prvním kole porazit Švýcarku Jil Belen Teichmannovou, které aktuálně patří 22. příčka světového žěbříčku. Tabulkově výrazně slabší Tomljanovićová ji zdolala 6:2 6:3 a malý zázrak byl na světě. Svou skvělou formu potvrdila i ve druhém kole, kde porazila Catherine Harrisonovou z USA 6:2 6:2. Harrisonová si prošla kvalifikací, a tak postup z prvního kola byl pro ní uspěchem.

Kdy a kde se zápas hraje?

Zápas mezi Krejčíkovou a Tomljanovićovou se bude hrát v sobotu ve 12:00 na trávníku klubu All England Club v Londýně.

Krejčíková – Tomljanovićová živé vysílání

V případě, že byste rádi sledovali jak se Barbore Krejčíkové bude ve třetím kole dařit, tak máte více možností. Buď můžete zápas sledovat v televizi na Eurosportu, nebo prostřednictvím live přenosu v sázkových kancelářích, kterými jsou například Fortuna nebo Betano.

Krejčíková – Tomljanovićová vzájemné statistiky

Krejčíková se s Tomljanovićovou potká vůbec poprvé v historii. Zatím ještě neměli tu čest hrát vzájemně proti sobě, proto vzájemné statistiky odstartují v sobotu ve 3. kole Wimbledon 2022. Tento fakt dává Tomljanovićové mírnou výhodu, jelikož může Krejčíkovou svou hrou překvapit.

Soupeř ve čtvrtém kole

Když by Barbora Krejčíkový tento zápas proti Tomljanovićové zvládla, tak ve čtvrtém kole ji bude čekat buď Cornetová z Francie nebo Swiateková z Polska. Favoritkou na příští soupeřku je samozřejmě aktuální světová jednička, jenom 21-letá polská hráčka. Proti ní to už bude opravdu výzva.

Často kladené otázky

  • Kde se zápas 3. kola bude hrát?

Duel mezi Krejčíkovovu a Tomljanovićovou se bude hrát na kurtech londýnského All England Club.

  • Kdo je v zápase favoritem?

V utkání Krejčíková – Tomljanovićová tipy staví do role favorita českou tenistku.

  • Kde si můžu na tento duel vsadit?

Možností máte hned několik, ale doporučujeme využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří, jako například SynotTip, Fortuna nebo Betano.

On 1st Červenec 2022