Tipy

Wimbledon 2022: Krejčíková – Golubicová

Ve čtvrtek odpoledne čeká Barboru Krejčíkovou druhé kolo Wimbledonu, kde se utká se Švýcarkou Golubicovou.

Krejčíková – Golubicová tipy na zápas

I když je Golubicová o 3 roky starší než Krejčíková, výsledky mluví samy za sebe. Krejčíková se nachází již na 14. místě světového žebříčku, zatím co Golubicové patří až 58. příčka.

Krejčíková - Golubicová
Krejčíková – Golubicová tipy

Kurzy tedy jasně hrají v prospěch české hráčky. V prvním kole si ve dvou setech poradila s Belgičankou Zanevskou 7:6 a 6:3. V prvním setu to vypadalo na vyrovnaný souboj ale v tom druhém to už byla jasná převaha české tenistky. Jestli si dokáže poradit i se Švýcarkou, tak ve třetím kole ji bude čekat buď Tomljanovicová z Austrálie nebo Harrisonová z USA. Právě druhá jmenovaná je velkým překvapením turnaje, jelikož se jedná o nenasazenou hráčku, která si musela projí kvalifikací.

Golubicová v prvním kole porazila Petkovicovou z Německa hladce 6:4 6:3. V druhém kole ale narazí na výrazně silnější soupeřku, proto nebude mít co ztratit a bude si moct dovolit riskovat.

Kde a v kolik hodin se zápas hraje?

Utkání Krejčíková – Golubicová, 2. kolo Wimbledon 2022, se hraje ve čtvrtek v poledne. Tak jako všechny zápasy Wibledonu, tak i tenhle se bude hrát na dvorcích All England Club.

Krejčíková – Golubicová živé vysílání

I tento zápas budete moct sledovat v televizi na Eurosportu nebo na internetu prostřednictvím živého přenosu jedné ze sázkových kanceláří.

Krejčíková – Golubicová vzájemné statistiky

Tyto dvě hráčky se poprvé utkali v roce 2014 ve Stuttgartu. Po třísetové drámě s dvěma tiebreaky nakonec vyhrála Švýcarka. Od té doby se Barbora Krejčíková ale výrazně zlepšila, a v posledním vzájemném zápase vyhrála poměrně hladce 6:1 6:2. Celkově se tyto hráčky utkali čtyřikrát a obě mají na kontě dvě výhry. Krejčíková má ale aktuálně mnohem lepší formu než Golubicová, proto kurzy ve čtvrtečním zápase favorizují právě ji.

Kdo bude čekat ve třetím kole

V případě, že si Krejčíková poradí se Švýcarkou, tak ve třetím kole se setká buď s Američankou Harrisonovou nebo s Australčankou Tomljanovicovou. Té patří 44. místo světového žebříčku, zatím co Harrisonové patří až 262. příčka. Na letošním Wimbledonu se dokázala probojovat přes kvalifikaci a i přes Rusovou, 86. hráčku světa z Nizozemska.

Často kladené otázky

  • Kde se bude zápas hrát?

Krejčíková se s Golubicovou potká na dvorcích All England Club v Londýně.

  • Koho favorizují kurzy?

V duelu Krejčíková – Golubicová tipy jasně favorizují Barboru Krejčíkovou.

  • Kde bych si mohl na zápas vsadit?

Jestli si chcete vsadit na tento zápas, tak máte možnost ve více sázkových kancelářích. Dobré je vybrat jednu z ověřených, jako Fortuna nebo Betano.

On 28th Červen 2022