Tipy

Köln – Slovácko : Evropská Konferenční Liga 2022 tipy zápasu

Na Evropské Konferenční Lize se letos prezentuje i Slovácko, které zatím favoritem na postup dál není. Ve čtvrtek cestuje do Kolína nad Rýnem.

Köln – Slovácko tipy na zápas

Köln má zatím dobrou formu, co potvrdil i minulý čtvrtek v Nice, kde dokázal remizovat 1:1. V zápase proti Slovácku jsou kurzy nakloněny na jeho stranu.

Slovácko v prvním zápase doma proti FK Partizan dokázalo jen remizovat 3:3, takže žhavým favoritem na postup jednoznačně není, a to ani dle kurzů.

Analýza zápasu Köln – Slovácko

Ve skupině D, kde se krom Slovácka nachazí Köln, Nice a FK Partiza, je situace zatím poměrně vyrovnaná. Slovácko se tak trochu trápí proti svým souperům a lepší to už nebude. V této skupině není ani jeden klub, proti kterému by Slovácko bylo vysloveně v roli favorita. V prvním zápase v Uherském Hradišti mělo Slovácko šanci na zisk 3 bodů a mírného náskoku před ostatními kluby. To se mu ale nepovedlo a z tohoto zápasu si odneslo jenom jeden bod. V utkání proti FC Köln a následně proti Nice, jeho šance lepší už nebudou. Slovácko se trochu trápí i v domácí Fortuna Lize. Pořád hledá ten správný recept pro návrat k formě z minulých sezon.

Köln je na tom doma dost podobně jako Slovácko. V německé Bundeslize je zatím na 7. místě, ale dobře ví že má na víc. Tento klub má stabilní tým, který se zápas od zápasu zlepšuje, proto je šance na to, že by v zápase proti Slovácku selhal, minimální. Köln určitě míří na první místo v skupině, čím by si do pozdějších fází soutěže zajistil lepší pozici.

Poslední vzájemné zápasy

Tyto fotbalové kluby se potkají vůbec poprvé ve své historii, proto ještě nemáme žádné statistiky, ze kterých bychom mohli vycházet. Ve čtvrtek se začne psát historie, a všechno naznačuje tomu, že zatím ve prospěch FC Köln.

Köln – Slovácko Evropská Konferenční Liga živé vysílání

Jestli byste rádi tento duel sledovali živě, tak máte možnost sledovat vysílání na ČT Sport, nebo živý přenos v kterékoliv sázkové kanceláři, kde máte aktivní sázku. Utkání se hraje ve čtvrtek 15. 9. 2022 v 21. hodin našeho času.

Často kladené otázky

Kde se toto utkání bude hrát?

Duel ve čtvrtek mezi FC Köln a Slováckem se bude hrát na RheinEnergieStadion v Kolíně nad Rýnem, který má kapacitu pro až 50 000 diváků.

Kde si můžu na toto utkání vsadit?

Doporučujeme si vsadit v jedné z důvěryhodných sázkových kanceláří, mezi které patří Betano, Fortuna a SynotTip.

Koho v utkání Köln – Slovácko tipy staví do role favorita?

Favoritem v tomto utkání je domácí Köln, co není žádné překvapení.

Dne 13. září 2022
Napsal : Tomas