Tipy

Kodaň – Man. City: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Druhým osmifinále, které můžeme v úterý tento týden sledovat je utkání Davida s Goliášem, ve kterém se utká domácí Kodaň proti obhájcovi minulého ročníku Ligy mistrů. Naše Kodaň – Man. City tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Kodaň – Man. City kurzy

Kodaň – Man. City tipy

Více než 2,5 gólů Man. City

V tomhle zápase tipujeme, že neuvidíme nějaké velké překvapení a City si jasně půjde za poměrně vysokou výhru. V tomhle zápase uvidíme aspoň tři góly Manchesteru City, který vyhrál už deset utkání v řadě.

Oba týmy vstřelí gól

Druhým a trochu odvážnějším tipem, je že uvidíme branku na obou stranách, tedy že gól vstřelí i Kodaň. Dánský celek hraje přeci jen doma a tam z pravidla góly střílí. Dařilo se mu to i ve skupinové fázi proti podobně velkým celkům a myslíme si, že minimálně i tady jeden přijde stejně jako ve čtyřech z posledních pěti utkání.

Vsaďte si zde

Kodaň - Man. City tipy

Analýza zápasu Kodaň – Man. City

Kodaň

Kodaň své poslední utkání odehrála v Atlantic Cupu, tedy přátelském zimním poháru různých skandinávských zemí a podobných týmů z okolí. V tomto poháru odehrála Kodaň tři utkání. Ze dvou odešla s vítězstvím a to konkrétně proti Elfsborgu, kde vyhrála 5:4 a pak proti Molde s výhrou 3:1. Jediná porážka přišla proti Brondby. Těsně 1:2. Kodaň bude hrát jako outsider bez čtyř hráčů. Kvůli kartám bude chybět Lerager a Meling. Zranění pak jsou Khocholava a Sander.

Man. City

Manchester City hrál naposled doma a potvrdil roli favorita v zápase proti Evertonu, který se trápí vzadu. Manchester City dominoval snad každé statistice, které jen šlo a byla z toho zasloužená výhra. V první půli tyto statistiky gól nepřinesly a v té druhé jsme si dlouho počkali, ale přece jen to v 71. minutě přišlo, když se prosadil navrátilec, Erling Haaland. Tomu se to pak podařilo znovu s vítězným gólem o patnáct minut později a zařídil svému týmu výhru 2:0. Manchester City letí do Kodaně bez jakékoliv absence.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Kodaň – Man. City tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 13.2. ve 21:00 v Kodani v Parkenu.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici Nova Sport 3, kterou naleznete u O2 TV.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Jose Maria Sanchez Martinez.

Vsaďte si zde
Dne 13. února 2024
Kodaň – Man. City: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.