Sportovní články

Kde sledovat Wimbledon finále 2022 – živě, televize, online

Největší tenisová událost roku se konečně blíží do velkolepého finále, proto byste si to neměli nechat ujít. Poslední dva týdny patřili těm nejlepším tenistům a tenistkám světa, aby na trávnících All England Club v Londýně ukázali co je v nich. Dočkali jsme se několika překvapení, několika zklamání a i nečekaných situací. Celkového vítěze ale zatím neznáme, proto by vůbec nebylo špatné sledovat alespoň finálové zápasy. Níže si proto uvedeme možnosti kde sledovat Wimbledon finále.

Wimbledon

Přečtěte si více : Wimbledon 2022 – informace, kurzy, kdy a kde sledovat

Kde sledovat Wimbledon finále 2022

Finále Wimbledonu je jednou z nejsledovanějších sportovních událostí vůbec, proto by byla opravdu škoda, kdybyste si to nechali ujít. Možností kde sledovat Wimbledon finále máte opravdu dostatek, proto je jenom na vás si jednu z nich vybrat. V první řadě máte možnost být přímo v Londýně a zápas sledovat naživo. Tuto šanci ale máte tak na příští rok, protože lístky na finále Wimbledonu jsou vyprodány již několik měsíců předem. Druhou možností je sledovat Wimbledon v televizi. Zápas bude vysílat Eurosport, proto jestli preferujete tento způsob, tak víte kde hledat. Jestli preferujete sledovat Wimbledon online, tak k dispozici jsou sázkové kanceláře. Ty nabízejí live přenos, často ale bez komentáře. Proto je to čistě sportovní zážitek, při kterém můžete sledovat, jestli se vaše sázka vyvíjí dle vašich představ. To je taky jedna z podmínek, když chcete sledovat finále Wimbledonu touto cestou – mít uzavřenou sázku.

Wimbledon online

Na výběr se nabízí spousta sázkových kanceláří, ale ne všem se dá důvěřovat. Proto doporučujeme vybrat si jednu z ověřených, které mají všechny právní náležitosti v pořádku, a zároveň působí na našem trhu již poměrně dlouho. Dle našich zkušeností kde sledovat Wimbledon finále doporučujeme hlavně tři sázkové kanceláře, a to SynotTip, Fortuna, nebo i Betano.

Dne 9. července 2022
Napsal : Tomas