Sportovní články

Kde sledovat Wimbledon 2022 – všechny informace

Wimbledon je nejprestižnější tenisový turnaj s dlouholetou tradicí. Vůbec první ročník se konal v roce 1877, S výjimkou velkých světových událostí se tento turnaj koná každý rok a stal se jakýmsi symbolem tenisové kultury. Jestli chcete být jeho součástí, tak by bylo dobré vědět, kde sledovat Wimbledon, který se tento rok opět hraje na přelomu června a července.

Wimbledon

Přečtěte si více : Wimbledon 2022 – výsledky, pavouk, program 

Kde sledovat Wimbledon 2022

Možností kde sledovat Wimbledon je více. První je televizní vysílání, které nabízí Eurosport. Na něm budete moct sledovat všechny zápasy Wimbledon živě. Jestli preferujete sledovat Wimbledon online, tak v tom případě máte více možností kde sledovat Wimbledon. Těmi nejzajímavějšími jsou Wimbledon live přenosy v sázkových kancelářích, kde sledovat Wimbledon můžete po jednom vsazení. Mezi ověřené sázkové kanceláře v České republice patří Fortuna, Betano a SynotTip.

Zápasy českých hráčů a hráček

Jestli už víte kde sledovat Wimbledon 2022, tak by bylo fajn vědět na které zápasy se zaměřit. Z mužské kategorie v kvalifikace statečně bojují Lukáš Rosol a Zdeněk Kolář. Jestli se jim podaří probojovat z kvalifikace do hlavní soutěže, bude to obrovský úspěch. Česká republika totiž nemá zatím v hlavní části soutěže žádné zastoupení.

To ale neplatí pro ženskou kategorii. Právě našemu něžnému pohlaví se v posledních letech daří mnohem víc. Pro jména jako Petra Kvitová, Karolína Plíšková a Barbora Krejčíková se vyplatí najít místo kde sledovat Wimbledon. Méně zkušeným hráčkám jako Kolodziejová, Bejlek, Malečková, Smitková, Fruhvirtová a Sisková se nepovedlo postoupit ani do druhého kola kvalifikace.

Wimbledon živě

Tak nenechte si ujít největší tenisový svátek tohoto roku a zajistěte si způsob kde sledovat Wimbledon. Pro české fanoušky bude zajímavější ženská kategorie, jelikož máme v ní docela bohaté zastoupení, a tím pádem jsou šance na zisk titulu vyšší. Největší favoritkou je ale Iga Swiatek, která má aktuálně perfektní formu.

Dne 23. června 2022
Napsal : Ellina