Sportovní články

Kde sledovat finále US Open 2022 – živě, televize, online

Poslední Grand Slam letošního roku, US Open, se blíží do svého finále. V sobotu se na stadionu Arthura Ashe, který je hlavním dvorcem Národního tenisového centra Billie Jean Kingové v newyorkském Queensu, představí ženy a v neděli muži. Proto by bylo fajn ujasnit si kde sledovat finále US Open 2022.

Vsaďte si na finále US Open

Sázkové kanceláře
Bonus
Získejte nabídku

fortuna logo

až 900 Kč

Přejít Do Registrace

synottip

až 500 kč

Přejít Do Registrace

sazka

až 500 kč

Aktivovat bonus

BETANO

až 3000 Kč

Přejít Na Registraci

Kde sledovat finále US Open 2022

K dispozici jsou hned tři možnosti kde sledovat finále US Open, ze kterých si jednu určitě vybere každý.

Živě

Nejlepším zážitkem je jednoznačně to, když jste u sportovní události přítomen naživo. Být mezi diváky a prožívat každou výměnu, je k nezaplacení. Ceny na finále US Open se ale pohybují v desetitisísích korun a jsou vyprodány už hodně předem. Proto je pro většinu z nás tato možnost nedostupná.

Televize

Nejpopulárnější způsob jak sledovat finále US Open je jednoznačně televize. Oba finálové zápasy bude u nás vysílat Eurosport, a to vždy půl hodiny před začátkem utkání.

Online přenos

Poslední možností jak sledovat finále US Open je internetový přenos. Oblíbené jsou hlavně živé přenosy v sázkových kancelářích, které jsou dostupné hráčům, kteří mají uzavřenou sázku. Jestli byste rádi využili tento způsob sledování, tak doporučujeme vybrat jednu z ověřených sázkových kanceláří, jako Fortuna, Betano či SynotTip.

Dne 10. září 2022
Napsal : Tomas