Tipy

Karviná – Liberec tipy: Zlomí Karviná prokletí?

Z pohledu posledních zápasů by se mohlo zdát, že to bude vyrovnaný zápas. Karviná – Liberec tipy však díky dalším předpokladům vypadají trochu jinak. Karviná se plácá téměř na posledním místě tabulky a zdá se, že se modlí, aby Liberec porazila, ale vyslyší Bůh jejich modlitby?

Karviná – Liberec tipy

Karviná – Liberec tipy jsou vybrané na základě analýzy fotbalových expertů. Samozřejmě, že v zápasu se může stát cokoliv, ale možná se vám budou líbit některé z níže vybraných tipů.

karvina-liberec-tipy

Karviná táhne dlouhou šňůru proher (a jedné remízy), kde si z posledních pěti zápasů odnesla pouhý bod. Fotbaloví experti jsou přesvědčeni, že Karviná si toto “prokletí” se sebou ještě ponese a že tým z Liberce jim nedovolí zlomit tuto “kletbu” právě na nich. V tomto zápase se neočekává velká střelecká hitparáda, oba týmy spíše góly inkasují, než je rozdávají. Liberec však dokázal i s těmito výsledky v této sezoně vyhrát alespoň pětkrát, zato Karviná je jediný tým z celé 1. české ligy, který nevyhrál ještě ani jednou ze dvanácti odehraných zápasů. Pro Karvinou je to velká potupa.

Karviná – Liberec tipy, které jsme uvedli výše, se zdají být trochu odvážnější a je to pravda, ale zcela upřimně je třeba si uvědomit, že kurzy jsou celkem vysoké. Procento úspěšnosti těchto tipů je ale taktéž vysoké. Vyberete si některý z nich?

Pohled na zápas z pohledu šancí

Z pohledu šancí je favoritem zápasu Liberec, na kterého výhru je vypsán hezký a vysoký kurz, který se vyplatí vyzkoušet a obohatit si tak svůj tiket. Karviná je v prvoligové tabulce až na předposledním 15. místě, a i když ještě ani jednou nevyhrála, nedá se jí upřít, že se snaží a odnesli si za tuto sezonu alespoň 5 remíz. Ani to by je však nemělo ochránit od Liberce, kterému by výhra celkem možná pomohla dostat se v tabulce ze svého 10. místa o trochu výše. Motivace Karviné jsou naopak o to nižší, že i když by si z tohoto zápasu odnesli tři body, tak se v tabulce podstatě nikam výrazně neposunou, pokud vůbec. Trenér je tedy musí motivovat jinak, ale jestli se mu to podaří, o tom zcela pochybujeme. Nemyslíme si, že obrana Karviné bude tak silná, aby dokázala odolat útoku Liberce, který se dle předpokladů bude snažit na 110%. Dle statistik to bude spíše fotbal o Liberci a Karviná se v něm nijak výrazně střelecky neprosadí a už vůbec ne gólově.

Karviná – Liberec tipy, které jsme uvedli výše, jsou sice odvážné, ale zato velmi pravděpodobné. Liberec se bude snažit protáhnout si svoji malou výherní sérii třech výher v řadě a celkem pravděpodobně se jim to v Karviné podaří.

Poslední vzájemné zápasy

Poslední zápasy těchto dvou klubů mluví nejasně. Nedá se z nich vycházet, protože forma týmů se výrazně změnila .Pro úplnost této analýzy zde uvedeme alespoň dva poslední zápasy.

21.02.2021 | Karviná – Liberec 1:1

20.09.2020 | Liberec – Karviná 1:1

Karviná – Liberec tipy na živé vysílání

  • Živě se na tento zápas budete moct dívat na O2 TV a Fortuna TV.
  • Živý přenos začne již 21.11.2021 v 15:00.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

Na domácí půdě MFK Karviná. Konkrétně na Městském Stadionu.

  • Jací budou ve hře výrazní hráči?

Myslíme si, že bude zajímavé sledovat gólové šance Michala Papadopulose, který se bude snažit střelecky prosadit.

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Na první českou ligu si můžete vsadit v mnoha sázkových kancelářích. Doporučujeme vybrat si tu, se kterou máte dobré zkušenosti.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Protože šance Liberce jsou v tomto zápase značně kurzově podhodnocené a šance Karviné naopak nadhodnocené. Risk je z času na čas i zisk.

Je nějaký jistější zápas, na který bych mohl vsadit?

Ano. Hraje více zápasů české první ligy. Co třeba zkusit jistější zápas mezi Bohemians – Budějovice?

Dne 17. listopadu 2021
Napsal : Mark Z