Tipy

Kanada – Maroko tipy na Mistrovství světa 2022

Druhým zápasem skupiny F ve čtvrtek na MS 2022 v Kataru je utkání mezi Kanadou a Marokem.

Kanada Maroko tipy na zápas

Kanada sice byla jasným outsiderem skupiny F, ale výhra nad ní není samozřejmostí. V rozlučkovém zápase se šampionátem se určitě bude chtít ukázat v co nejlepším světle, ale kurzy jsou spíš proti ní.

 

Maroko nás dost překvapilo, jelikož dokázalo remizovat s Chorvatskem a zvítězit nad Belgií. I to je jeden z důvodů, proč jej kurzy staví v tomto zápase do role favorita.

Analýza zápasu Kanada – Maroko

Kanada je spíš hokejová země, ale je obdivuhodné, že i její fotbalový tým se dokáže zařadit mezi top 32 týmů na světě. I když se v historii Mistrovství světa dokázala kvalifikovat mezi ty nejlepší jenom podruhé, její cesta se opět skončí v základní skupině. V roce 2026 ale hostuje MS ve fotbale společně s USA a Mexikem, takže jeho účast bude opět jistá. Letos se její cesta na MS bohužel končí a ani případná výhra proti Maroku by na tom nic nezměnila. Kanada pravděpodobně zvolí rozložení 4-4-2, které pro ní funguje. V bráně bude St. Clair, v obraně Adekugbe, Miller a Vitoria, v záloze Kone, Eustaquio, Buchanan a Hoilett, v útoku pak dvojice Davies a David.

Ismail Kone bude pravděpodobně náhradou za Atibu Hutchinsona, který je již starší a další zápas pravděpodobně fyzicky nezvládne. Cyle Larin v zápase proti Chorvatsku nepřesvědčil, proto jej v útoku nahradí Davies po boku Davida.

Kanada - Maroko
Kanada – Maroko tipy

Maroko je v mnohem lepší situaci. Jelikož má z dvou těžších zápasů jednu remízu a jednu výhru, tak jsou jeho vyhlídky na postup skutečně dobré. V zápase proti Kanadě mu stačí výhra nebo remíza, takže si může dovolit i zaváhat. Samozřejmě, že prohra nepříchazí v úvahu, jelikož by to byla škoda. O druhém postupujícím se rozhodne v zápase mezi Chorvatskem a Belgií, který se hraje ve stejný čas. Maroko bude pravděpodobně preferovat formaci 4-3-2-1. Právě ta u něj funguje a může se na ní spolehnout. V bráně se objeví Bounou, v obraně Saiss, Mazraoui, Aguerd a Hakimi, v záloze Amrabat, Ounahi a Amallah. Útok bude patřit trojici Ziyech, En-Nesyri a Boufal. Základní sestava Maroko tak má své kvality, i když není plná známých jmen.

Noussair Mazraoui by měl být již v plné formě, a tak bude moct podpořit obranu Maroka.

Sázky na zápas Kanada – Maroko (Fortuna)

Kolik v zápase padne gólů?

  • Méně než 2,5 – 1.73
  • Více než 2.5 – 2.16

Vstřelí oba týmy branku?

  • Ano – 1.84
  • Ne – 1.92

Padne v obou poločasech gól?

  • Ano – 1.87
  • Ne – 1.90

Poslední vzájemné zápasy

Kanada se s Marokem na mezinárodní úrovni utkala na velkých turnajích zatím jenom jednou. Maroko v tomto zápase dokázalo výrazně dominovat, a proto se obdobný výsledek očekává i teď ve čtvrtek. Pro Kanadu to určitě bude poslední zápas, jelikož šance na postup již nemá.

11. 10. 2016 | Kanada – Maroko 0:4

Kanada – Maroko MS ve fotbale 2022 živé vysílání

Rádi byste sledovali i tento zápas v živém přenose? Když ano, tak máme pro vás skvělou zprávu. Tento zápas bude vysílat ve svém programu Česká Televize na stanici ČT Sport. Pro vášnivé hazardní hráče bude k dispozici i živé vysílání v rámci jednotlivých sázkových kanceláří, ale zde je podmínkou mít uzavřenou sázku. Utkání je na programu ve čtvrtek 1. 12. 2022 v 16:00.

Často kladené otázky

Kde se bude tento zápas hrát?

Čtvrteční duel mezi Kanadou a Marokem se bude hrát na Al Thumama Stadium, který byl otevřen v říjnu 2021 a má kapacitu pro celkově až 44 400 diváků.

Kde si můžu na tento zápas vsadit?

V případě, že byste si chtěli na tento zápas vsadit, tak doporučujeme využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří, kterým můžete důvěřovat – Fortuna, Betano či SynotTip.

Koho v zápase Kanada Maroko tipy favorizují?

Favoritem v tomto utkání skupiny F je Maroko.

Dne 1. prosince 2022
Napsal : Tomas