Tipy

Kamerun – Brazílie tipy na Mistrovství světa 2022

Kamerun musí ve svém třetím a posledním zápase ve skupině vyhrát zápas proti jednomu z favoritů na vítězství letošního mistrovství světa, zatímco jeho soupeř Brazílie chce ve skupině G získat tři výhry ze tří. Naše tipy na zápas Kamerun – Brazílie si můžete přečíst v tomto článku:

Kamerun – Brazílie tipy

Brazílie vyhrála své dva úvodní zápasy ve skupině a na mistrovství světa ještě neinkasovala gól, takže můžete vidět, proč si myslíme, že vyhrají a udrží čisté konto proti Kamerunu. Brazílie hrála s Kamerunem už pětkrát a z těchto střetnutí získala čtyři výhry a tři čistá konta. Neočekáváme, že tento zápas bude nabitý góly, protože věříme, že Brazílie udrží čisté konto, ale také očekáváme, že Jihoameričané protočí svou základní jedenáctku, což určitě naruší jejich tok. Ve třech z posledních čtyř střetnutí mezi těmito dvěma národy padlo méně než 2,5 gólu a v každém z těchto případů jeden z týmů vyhrál a udržel čisté konto.

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Kamerun – Brazílie

Kamerun stojí před těžkým úkolem porazit Brazílii ve svém posledním zápase ve skupině a ani 3 body nemusí stačit na to, aby jim pomohly v jejich snaze o další postup na mistrovství světa, protože Švýcarsko je již o 2 body před ním a pravděpodobně by potřebovalo pouze remízu proti Srbsku ve skupině G, aby obsadilo druhé místo.

Brazílie se pokusí získat tři výhry ze tří zápasů ve skupině G, čehož by mohla dosáhnout bez svého hvězdného hráče Neymara, který si v úvodním zápase proti Srbsku poranil kotník. Popravdě, Brazílie až do teď Neymara nepotřebovala, ale možná jim bude chybět jeho hvězdná kvalita, když přijde na hru proti jednomu z větších národů.

Kamerun - Brazílie tipy

Sázky na zápas Kamerun – Brazílie (Fortuna)

Myslíme si, že Kamerun gól nevstřelí. (1.94)

Výsledek v prvním poločase

  • Kamerun – 7.60
  • Remíza – 2.55
  • Brazílie – 1.85

Kolik v zápase padne gólů?

  • Méně než 2,5 – 2.20
  • Více než 2,5 – 1.71

Vstřelí oba týmy branku?

  • Ano – 2.00
  • Ne – 1.78

Padne v obou poločasech gól?

  • Ano – 1.61
  • Ne – 2.29

Vsaďte si zde

Predikce na zápas Kamerun – Brazílie

Kamerun nutně potřebuje výhru, ale v cestě bude africkému týmu stát silná Brazílie. My si nemyslíme, že by si Brazilci, kteří mohou poskládat klidně čtyři silně sestavy, nechali ujít třetí výhru ve skupině proti Kamerunu. Afričané nemají jistý postup ani s výhrou, protože Švýcarům stačí uhrát bod proti Srbsku na postup z druhého místa. Takže postup Kamerunu se zdá téměř nereálný. Brazílie si výhru pohlídá a navíc dokáže udržet čisté konto.

Předpokládané sestavy pro zápas Kamerun – Brazílie

Podle informací, které máme z různých zdrojů, budou sestavy v zápase Kamerun – Brazílie vypadat takto:

Kamerun: Epassy – Fai, Castelletto, N’Koulou, Tolo – Anguissa, Hongla, Kunde – Mbeumo, Aboubakar, Choupo-Moting

Brazílie: Alisson – Militao, Thiago Silva, Marquinhos, Telles – Casemiro – Rodrygo, Guimaraes, Paqueta, Vinicius Jr – Jesus

Brazílie má už téměř jistý postup, i proto nastupuje s horšími hráči než v předešlých dvou zápasech. I přesto si myslíme, že si zápas s Kamerunem pohlídá a skupinovou fázi opustí s plným počtem bodů. I tato horší sestava stále obsahuje ty nejlepší hráče světa. Kamerun dnes potřebuje minimálně bod, což bude proti jednomu z nejlepších týmu na světě velký problém, ale uvidíme, co nám Kamerunci ukážou.

Často kladené otázky Kamerun – Brazílie tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 2.12. ve 20:00 na Lusail.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici ČT Sport. Tato stanice odvysílá celkem 46 z 64 skupinových zápasů. Zbytek odvysílá stanice Nova. 14 z nich bude společně na Nově i na ČT Sport.

Kde si na zápas vsadit?

V ČR si na tento zápas můžete vsadit hned u několika sázkových kanceláří. V tomto článku jsme výše zmínili ty nejznámější a to Fortunu a Betano, protože tyto dvě sázkové kanceláře nabízí výhodné kurzy a další různé bonusy.

Vsaďte si zde

Dne 1. prosince 2022
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.