Tipy

Juventus – Sporting tipy na Evropskou ligu

Portugalský Sporting čeká v rámci Evropské ligy cesta do Turína, kde se utká s Juventusem. Sporting je už dva měsíce neporažen, což se Juventus bude snažit překazit. Naše Juventus – Sporting tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Juventus – Sporting tipy

Méně než 2,5 gólu

Juventus hraje momentálně obranný fotbal, který jim vyhovuje a vede k bodům. V posledních pěti zápasech viděl Juventus více než tři góly pouze jednou. U Sportingu to bylo vícekrát, ale myslíme si, že proti Juventusu sníží útočné tempo a více se zatáhne.

Neprohra Sportingu

Sporting neprohrál ve všech soutěžních zápasech už jedenáct zápasů v řadě, během kterých vyřadil z Evropské ligy Arsenal. Neporaženost Sportingu trvá už od února a my si myslíme, že potrvá i po výjezdu lisabonského klubu do Turína. Juventus v posledním zápase prohrál a gólově se mu momentálně nedaří.

Juventus - Sporting tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Juventus – Sporting

Juventus

Juventus se bude muset v zápase proti Sportingu obejít bez Ihattarena a nejspíš také bez Jorgeho, Pogby a Vlahoviče. V posledním zápase prohrál Juventus se silným Laziem a kvůli této prohře se prohloubila jeho ztráta na pozice zajišťující Ligu mistrů pro příští sezónu. Za Juventus vstřelil gól Rabiot, díky kterému hrál Juventus v poločase vyrovnaně, ale za Lazio svými góly rozhodl Milinkovič-Savič a Zaccagni.

Sporting

Sporting do Turína odletí bez Braganca, Paulinha a Cabrala, kteří se před tímto zápasem zranili. V posledním zápase z toho byla pro Sporting těsná výhra nad Casa Piou, která přinesla velmi pohledný zápas. Sporting vyhrál výsledkem 4:3 hlavně díky výkonu Trincaa, který si v tomto zápase připsal hattrick. V tomto zápase nastoupil Sporting v rozestavení 3-4-3 a nejspíš nastoupí se stejnou formací i sestavou.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Juventus – Sporting tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 13.4. ve 21:00 na Allianz Stadium

Kde můžu sledovat zápas mezi Juventusem a Sportingem?

Zápas můžete sledovat na stanici Sport 1, kterou si lze předplatit u Skylinku.

Jaká je pozice těchto dvou týmů v ligové tabulce?

Juventus se v lize trápí hlavně kvůli odečtení 15 bodů, se kterými by byl na druhém místě. Patří mu sedmé místo a na poháry potřebuje dohnat čtyřbodovou ztrátu na Atalantu. Sporting je momentálně čtvrtý, ale ve skvělé formě se snaží dohnat pětibodovou ztrátu na třetí místo, které by zajistilo předkola Ligy mistrů pro příští sezónu.

Vsaďte si zde

Dne 11. dubna 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.