Tipy

Juventus – Sassuolo: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Juventus bude dohrávat 20. kolo Serie přes týden doma jako favorit v zápase proti Sassuolu. Juventus si drží skvělou bilanci v posledních zápasech přičemž Sassuolo vyhrálo v posledních pěti zápasech pouhý jeden. Naše Juventus – Sassuolo tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Juventus – Sassuolo kurzy

Juventus – Sassuolo tipy

Výhra Juventusu

Juventus má teď skvělou bilanci a v lize zaostává za prvním místem pouze o pár bodu. Pokud by tento zápas vyhrál, bude na Inter ztrácet jen dva body. Juventus vyhrál každý z posledních pěti zápasů a je již 16 zápasů v řadě neporažen.

Více než 2,5 gólů

V zápasech těchto dvou celků vídáme často minimálně tři branky. Stalo se tak v devíti z posledních desíti vzájemných zápasů. V posledních pěti zápasech Juventusu jsme pak tuto statistiku viděli hned čtyřikrát. U Sassuola osmkrát v posledních desíti zápasech.

Vsaďte si zde

Juventus - Sassuolo tipy

Analýza zápasu Juventus – Sassuolo

Juventus

Juventus si v posledním ligovém utkání zahrál podruhé po sobě se Salernitanou. Prvně ji přejel v domácím poháru, ale v ligovém utkání to už bylo těsnější utkání. Juventus byl lepším celkem, ale měl velký problém s efektivitou. Salernitana, která spíše vyčkávala využila šance ze 39. minuty a po gólu Maggiora vedla po první půli. Juventus zatlačil ve druhé půli ještě více a pomohla situace z 53. minuty, kdy právě střelec první branky viděl druhou žlutou kartu. Juventus pak do desíti začal hrát lépe a také se dokázal v 65. minutě konečně prosadit gólem Ilinga. Už to vypadalo na dělení bodů, ale nakonec stihl v nastavení přijít s vítězným gólem Vlahović. Juvnetus bude doma proti Sassuola bez Alex Sandra, Gattiho, Fagioliho, McKennieho, Pogby, Chiesy a Keana.

Sassuolo

Sassuolu se posledně v lize také dařilo a dokázalo po řadě pěti zápasů poprvé od listopadu zvítězit. V posledním vítězném utkání se utkalo s favorizovanou Fiorentinou, která byla v tomto zápase lepším týmem, ale nedokázala proměnit jedinou šanci. Sassuolo zvítězilo 1:0 díky gólu už z 9. minuty. Od tohoto gólu Pinamontiho domácí nevystřelili na bránu a zbytek zápasu tlačila Fiorentina. Ta se přes beton Sassuola však za zbylých 80 minut nedostala ani jednou. Největší šance Fiorentiny přišla v 64. minutě, když Bonaventura kopal penaltu, ale brankář Consigli jej dokázal vychytat. Sassuolo tak mohlo zásluhou hlavně obrany a brankáře slavit skvělou výhru 1:0. Sassuolo bude v Turíně bez Viny, Obianga, Račiče a Defrely.