Tipy

Juventus – Peterburg tipy na zápas LM 2/11

Liga Mistrů pokračuje dalším zajímavým zápasem již 2.11.2021 ve 21:00. Zápas v Allianz Stadium bude velmi zajímavý, protože Juventus už nedisponuje svojí největší bývalou hvězdou Ronaldem a týmy jsou aktuálně výkonově celkem vyrovnané. Na domácí půdě si dle našeho názoru Juventus prohrát nedovolí, a proto trenér Massimilliano Allegri nasadí tu nejlepší možnou strategii.

I když jsou na zápas Juventus – Peterburg tipy nižší, protože je zde Juventus hlavním favoritem, tak se najdou i takové kurzy, které se vsadit určitě vyplatí. Které to jsou?

Juventus – Peterburg tipy 

Niže vybrané Juventus – Peterbug tipy jsou zdarma. Vybrali jsme je především díky statistikám, které hovoří jasně a moc často se nemýlí. Tipy jsou z našeho pohledu zajímavé, tak zvažte jestli s nimi nechcete svůj tiket opepřit.

juventus - peterburg tipy

Pohled na zápas z pohledu šancí

Favoritem zápasu je Juventus. Hraje na domácí půdě a v posledním zápasu dokázal Peterburg zdolat 0:1. Motivace Juventusu je o to větší, že se snaží udržet si kvalitní jméno i po odchodu Ronalda. Dle statistik a předpovědí bude hrát Juventus spíše polo útočný systém hry a klidně se spokojí s menší výhrou. Proto se bude snažit překonat brankáře Peterburgu co nejdříve a pak se přesune do obrany, kterou Peterburg překoná jen velmi těžko, pokud vůbec.

Právě proto jsou Juventus – Peterburg tipy, které jsme uvedli výše vysoce předvídatelné. Cíl Juventusu je především vyhrát a klidně jim k tomu postačí i jedna branka. Samozřejmě, že Peterburg se bude snažit překvapit Juventus, ale myslíme si, že Juventus se na tento domácí zápas velmi dobře připravil.

Poslední vzájemné zápasy

Dáváme vám taky do pozornosti poslední dva zápasy, které tyto týmy proti sobě odehrály.

20.10.2021 | Peterbug – Juventus 0:1

25.11.2008 | Peterburg – Juventus 0:0

Juventus – Peterburg tip na živé vysílání

  • Živě se na tento zápas bohužel nebudete moct dívat na žádné komerční televizi.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

V Itálii na domácí půdě Juventusu Turín. Konkrétně na Allianz Stadium.

  • Jaký bude v zápasu výrazný hráč?

Dle statistik to bude útok Juventusu, který se bude muset předvést v plné parádě. Především bude zajímavý Álvaro Morata – útočník Juventusu.

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Přesně zde – na iFortuna.cz. Na webu si můžete vybrat i mnoho jiných kurzů, než ty, které jsme vám doporučili výše.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Protože tento zápas má jasného favorita a i když to dle statistik nebude příliš akční fotbal, je jasné, oč každému týmu běží.

Je nějaký jný zápas, na který bych mohl vsadit?

Pokud máte rádi větší risk, tak můžete na svůj tiket přidat i zápas Ligy Mistrů mezi FC Sevilla – Lille.

Dne 1. listopadu 2021
Napsal : Mark Z