Tipy

Juventus – Neapol tipy na Serii A

Juventusu se prozatím vrátilo 15 bodů a bojují tak znovu o Ligu mistrů. Na Neapol už se nejspíš nedotáhnou, ale je to pro ně skvělá zpráva a fanoušci si tak mohou znovu na chvíli oddechnout. Naše Juventus – Neapol tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Juventus – Neapol tipy

Neprohra Juventusu

Juventus dostal během týdne velkou vzpruhu, když jeho 15bodový odpočet za finanční nesrovnalosti byl zrušen a Stará dáma je najednou zpět v boji o druhé místo v Serii A. V neděli Juve hostí v Turíně Neapol, kde jejich šance vypadají vzhledem k formě Neapole zajímavě.

Méně než 2,5 gólu

Neapol v posledních pěti zápasech skórovala jen třikrát a v poslední třetině hřiště se zdá, že je úplně opustila forma. V neděli Neapol navštíví stranu Juve, které je na tom v útoku podobně jako Neapol, a proto může být počet gólů v tomto zápase opravdu nízký.

Juventus - Neapol tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Juventus – Neapol

Juventus

Kaio Jorge je stále zraněný, zatímco další útočník Moise Kean je mimo hru se svalovou stížností. Juvntus se ve čtvrtek ve čtvrtfinále Evropské ligy protlačilo přes Sporting CP a v Portugalsku nehrálo špatně. V Serii A Juve v této sezóně doma prohrálo jen jednou.

Neapol

Neapol bude v neděli vzadu bez Amira Rrahmaniho a Maria Ruiho, přičemž se očekává, že chybět budou i útočníci Matteo Politano a Giovanni Simeone. Neapol by si mohla vybrat většinu stejných hráčů, kteří byli v úterý nasazeni v Lize mistrů proti AC Milán.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

13.1. 2023 | Neapol 5:1 Juventus

6.1. 2022 | Juventus 1:1 Neapol

11.9. 2021 | Neapol 2:1 Juventus

7.4. 2021 | Juventus 2:1 Neapol

13.2. 2021 | Neapol 1:0 Juventus

Často kladené otázky Juventus – Neapol tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Juventus – Neapol?

Tento zápas se bude hrát 23.4. ve 20:45 v Allianz Stadium.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Zápas můžete sledovat na stanici Nova Sport 3, kterou si lze předplatit u O2 TV.

Jaká je pozice těchto dvou týmů v ligové tabulce?

Juventusu se vrátilo 15 původně odečtených bodů a z bojů o poháru se vrátili do pozice, kdy mají poháry jisté. Momentálně jsou na třetím místě a budou s Laziem bojovat o druhé místo. Neapol je stále suverénně první a letos už má ligový titul téměř jistý.

Vsaďte si zde
Dne 21. dubna 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.