Tipy

Juventus – Atalanta tipy na Serii A

Juventus a Atalanta se střetnou už tuto nedělí. Může cíle chtivá Atalanta ukázat podobnou věc, jako Neapol? Atalanta totiž nastřílela 13 gólů v posledních dvou zápasech a Juventus v tom posledním dostal 5 gólů od Neapoli. Naše Juventus – Atalanta tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Juventus – Atalanta tipy

Neprohra Atalanty

Se třemi výhrami a 15 vstřelenými brankami je Atalanta ve skvělé formě a bude mít šanci, že v neděli z Turína odjede s body. Juventus ve svém posledním zápase v Serii A prohrál 1:5 s favoritem na titul Neapolí a nedokázal vyhrát žádný z posledních pěti zápasů s Atalantou v lize. Od těchto faktorů se odvíjí naše první předpověď, podporuje hosty, aby se vyhnuli porážce s Juventusem.

vsaďte si zde

Oba týmy dají gól

Juventusu se podařilo střelit gól útěchy, když ho minulý víkend sestřelila Neapol, aby pokračovala ve své sérii bodování v po sobě jdoucích zápasech, která nyní činí 12 zápasů. Atalanta se mezitím v posledních týdnech dostala do dobré formy a nastřílela 17 gólů ve čtyřech zápasech. Gól od obou týmů přistál v šesti z posledních osmi soutěžních střetnutí mezi těmito kluby a tento víkend by měl být k vidění dostatek palebné síly, aby tento trend pokračoval.

Analýza zápasu Juventus – Atalanta

Paul Pogba a Dušan Vlahovič se tento týden vrátili do plného tréninku, i když se teprve uvidí, zda jsou oba dostatečně fit, aby mohli v neděli hrát. Leonardo Bonucci, Juan Cuadrado a Mattia De Sciglio mají před víkendem problémy a všichni tři hráči zůstávají na pochybách po předešlých potížích se zraněními.

Klíčový záložník Teun Koopmeiners je tento víkend suspendován za Atalantu, zatímco Davide Zappacosta je ve stejné pozici mírně na pochybách. Gian Piero Gasperini má však jen málo problémů s výběrem, které by ho kromě toho trápily. Atalanta dala v posledním utkání Serie A osm gólů proti Salternitaně.

Juventus - Atalanta tipy

vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

13.2. 2022 | Atalanta 1:1 Juventus

27.11. 2021 | Juventus 0:1 Atalanta

14.8. 2021 | Juventus 3:1 Atalanta

19.5. 2021 | Atalanta 1:2 Juventus

18.4. 2021 | Atalanta 1:0 Juventus

Často kladené otázky Juventus – Atalanta tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 22.1. ve 20:45 na Juventus Stadium.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici Nova Sport 3, kterou si v Česku můžete předplatit u O2 TV.

Kde si na zápas vsadit?

V ČR si na tento zápas můžete vsadit hned u několika sázkových kanceláří. V tomto článku jsme výše zmínili ty nejznámější a to Fortunu a Betano, protože tyto dvě sázkové kanceláře nabízí výhodné kurzy a další různé bonusy.

vsaďte si zde

On 20th Leden 2023