Tipy

Juventus – AC Milán: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

V Itálii se už sice rozhodlo o tom, že Inter Milán vyhraje titul v Serii A, ale Juventus s AC Milánem mají stále prostor se mezi sebou poprat o pozici v tabulce. Naše Juventus – AC Milán tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Juventus – AC Milán kurzy

Juventus – AC Milán tipy

Méně než 2,5 gólů

V utkání v boji o druhé místo tipujeme málo branek. Myslíme si, že zde uvidíme maximálně dvě branky. Tuto statistiku jsme viděli v pěti z posledních šesti vzájemných utkáních mezi těmito celky a také v pěti z posledních sedmi utkání Juventusu.

Neprohra Juventusu

Oba celky sice ztratily na výkonu ke konci soutěže, ale myslíme si, že zde Juventus v domácím prostředí uhraje minimálně remízu. Juventus v lize neprohrál ani v jednom ze svých posledních tří ligových utkání.

Vsaďte si zde

Juventus - AC Milán tipy

Analýza zápasu Juventus – AC Milán

Juventus

Juventus se naposledy předvedl ve velmi špatném světle na půdě Cagliari, ale i tak z tohoto zápasu nakonec neodešel s prázdnou. Juventus si nevytvořil žádné pořádné šance a Cagliari bylo již dvakrát během první půle obdarováno penaltou. A to během pěti minut. První proměnil Gaetano v 30. minutě a o pět minut později pak Mina. Juventus tak měl v druhé půli co dotahovat a v 61. minutě se mu podařilo snížit po gólu Vlahoviće. I tak to vypadalo na všechny body pro Cagliari a to zaslouženě, ale na konci utkání si za Cagliari dal vlastní branku v 87. minutě Dossena a zápas tak skončil remízou 2:2. Juventusu bude ve šlágru proti AC chybět Pogba, Kean a Fagioli.

AC Milán

AC Milán se naposledy na San Siru utkal v největším italském zápasu proti svému největšímu rivalovi. Zápas byl poměrně vyrovnaný, ale Inter dokázal proměnit svou velkou šanci už brzy, když se v 18. minutě prosadil Acerbi. Vedení Interu vydrželo celou první půli a hned na startu té druhé bylo navýšeno, když se ve 49. minutě dokázal prosadit Thuram. AC Milán se však nevzdal a v 80. minutě dokázal snížit díky brance Tomoriho. Zápas byl však dohráván velmi agresivně a AC na další branky šanci nemělo kvůli dvěma červeným Hernándeze a Calabrii. Za Inter viděl jednu Dumfries, ale i tak udržel vedení 2:1 až do závěrečného hvizdu. AC Milán bude v Turíně bez Miranteho, Kalulua, Hernándeze, Calabrii, Tomoriho a Pobegy.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Juventus – AC Milán tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 27.4. v 18:00 v Turíně na Allianz Stadium.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici Nova Sport 3.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Maurizio Mariani.

Vsaďte si zde
Dne 26. dubna 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.