Tipy

Juventus – AC Milán tipy na Serii A

Ve šlágru předposledního kola nejvyšší italské soutěže se utká Juventus s AC Milánem. Pokud Juventus prohraje, přijde o Ligu Mistrů pro příští sezónu kvůli dalšímu odečtení bodů. Naše Juventus – AC Milán tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Juventus – AC Milán tipy

Neprohra AC Milán

AC Milán nemá dlouhodobě dlouhou formu, ale v posledním zápase si smlsl na Sampdorii. Juventus po dalším odečtení bodů trochu upadl a prohrál vysokým výsledkem s outsiderem, takže si myslíme, že si to vezmou i do tohoto zápasu. AC navíc s Juventusem neprohrálo už tři zápasy.

Méně než 2,5 gólu

Zároveň si myslíme, že neuvidíme moc gólů. Juventus ve svých posledních deseti zápasů viděl hned osmkrát méně než tři góly. U AC Milánu to bylo hned devětkrát a myslíme si, že tomu tak bude i v tomto zápase vzhledem k formě a postavení týmů v závěru ligy.

Juventus - AC Milán tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Juventus – AC Milán

Juventus

Juventus hrál svůj poslední zápas po tom, co se dozvěděl o svém druhém odečtení bodů, které jim vzalo 10 bodů, což je ze třetího místa poslalo mimo boj o Ligu mistrů. Zápas s Empoli tak podle toho vypadal a Juventus se 14. týmem v lize prohrál vysoko 1:4. Juventus se bude muset v zápase s AC obejít bez Bonucciho, De Sciglia, Fagioliho, Ihattarena, Jorgeho, Pogby a Vlahoviče.

AC Milán

AC Milán předvedl s outsiderem pravý opak a poslední Sampdorii přejel 5:1. Giroud si v zápase připsal hattrick a před zápasem s oslabeným Juventusem je AC určitě skvěle naladěno k tomu, aby si tímto zápasem zajistilo účast v příští sezóně Ligy mistrů. Chybět Milánu bude Bennacer a Ibrahimovič.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

8.10. 2022 | AC Milán 2:0 Juventus

23.1. 2022 | AC Milán 0:0 Juventus

19.9. 2021 | Juventus 1:1 AC Milán

9.5. 2021 | Juventus 0:3 AC Milán

6.1. 2021 | AC Milán 1:3 Juventus

Často kladené otázky Juventus – AC Milán tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 28.5. ve 20.45 v Allianz Aréně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Zápas můžete sledovat na stanici Nova Sport 3, kterou si lze předplatit u O2.

Jaká je pozice těchto dvou týmů v ligové tabulce?

Juventus se kvůli odečtení bodů propadl ze třetího místa a jistoty Ligy mistrů až na 7. pozici a ještě musí bojovat, aby si příští sezónu zahrál aspoň Evropskou ligu. AC Milán je čtvrtý se tříbodovým náskokem na Atalantu a k jistotě Ligy mistrů mu stačí tři body.

Vsaďte si zde
Dne 26. května 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.