Tipy

Japonsko – Španělsko tipy na Mistrovství světa 2022

Španělsko jde do posledního kola skupinových zápasů s vědomím, že remíza bude stačit k tomu, aby si zajistilo místo ve vyřazovací fázi. Poté, co Japonsko nečekaně porazilo Německo, prohrálo svůj další zápas s Kostarikou a hrozí jim kvůli tomu konec ve skupinové fázi. Naše tipy na zápas Japonsko – Španělsko si můžete přečíst v tomto článku:

Japonsko – Španělsko tipy

Morata dvakrát nastoupil z lavičky a dokázal skórovat za Španělsko na mistrovství světa, a i když nenastoupí proti Japonsku, myslíme si, že dá Morata gól ještě jednou. Třicetiletý forvard nastřílel za svou zemi 30 gólů a má bilanci kolem jednoho gólu každé dva zápasy, když byl nominovaný do reprezentace. Tři z posledních šesti mezinárodních zápasů Japonska přinesly více než 2,5 gólu, včetně té fantastické výhry 2:1 nad Německem. Španělsko vstřelilo 7 gólů proti Kostarice v 1. utkání a tři z posledních pěti zápasů skončily alespoň třemi vstřelenými góly.

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Japonsko – Španělsko

Japonsko je opravdu zklamané, že na výhru 2:1 nad Německem navázalo porážkou 1:0 proti Kostarice. Zdálo se, že si japonští hráči mysleli, že je Kostarika slabým soupeřem po jejich ostudné prohře 7:0, ale opak byl pravdou a Japonci s nimi dokázali prohrát. Kostarika mužně bránila a skórovala svou první a jedinou střelou na branku na tomto mistrovství a nyní má šanci postoupit do vyřazovací fáze. Japonci teď potřebují porazit Španěly, což se po prohře s Kostarikou zdá spíše jako nadlidský úkol. Ale na tomto MS je vše možné a za určitých okolností v zápase Kostarika – Německo jim může stačit i remíza.

Španělsko se ještě nekvalifikovalo a nebude chtít udělat stejnou chybu, jakou Japonsko ve svém posledním zápase, a předpokládat, že získá bod. Tým Enriqueho má po výhře proti Kostarice a remíze s Německem čtyři body, ale pokud bude hrát podobně jako v úvodních dvou zápasech, měl by získat alespoň bod, který potřebuje proti Japonsku.

Japonsko - Španělsko tipy

Sázky na zápas Japonsko – Španělsko (Fortuna)

Myslíme si, že Japonsko gól nedá. (1.98)

Výsledek v prvním poločase

  • Japonsko – 7.40
  • Remíza – 2.50
  • Španělsko – 1.90

Kolik v zápase padne gólů?

  • Méně než 2,5 – 2.13
  • Více než 2,5 – 1.75

Vstřelí oba týmy branku?

  • Ano – 1.97
  • Ne – 1.80

Padne v obou poločasech gól?

  • Ano – 1.63
  • Ne – 2.24

Vsaďte si zde

Predikce na zápas Japonsko – Španělsko

Španělé už mají téměř jistý postup, ale pojistit si ho mohou ziskem minimálně bodu proti Japoncům. Asiaté v prvním kole senzačně porazili Německo, ale v tom druhém nás vůbec nepřesvědčili a dokázali prohrát s Kostarikou. Nemyslíme si, že by zrovna oni měli porazit skvěle hrající Španěly, kteří jsou na dobré cestě dojít do závěrečných fází turnaje. Tento zápas začne hodně opatrně, ale minimálně dva góly v něm nakonec uvidíme, ale budou v prospěch Španělů.

Předpokládané sestavy na zápas Japonsko – Španělsko

Podle informací, které jsme získali z různých zdrojů, budou sestavy na zápas Japonsko – Španělsko vypadat takto:

Japonsko: Gonda – Yamane, Itakura, Yoshida, Nagatomo – Tanaka, Morita; Doan, Kamada, Kubo – Maeda

Španělsko: Simon – Carvajal, P. Torres, Laporte, Alba – Koke, Rodri, Pedri – Asensio, Morata, Olmo

Španělé už mají téměř jistý postup. Může jim stačit klidně prohra, pokud Kostarika nezvítězí, což se nezdá moc reálné. Japonsko by na postup potřebovalo výhru, aby měli Němci méně bodů. V případě remízy by Japonci museli doufat v to, že by Němci měli menší skóre, což záleží na tom, kolik gólů nastřílí Kostarice.

Často kladené otázky Japonsko – Španělsko tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 1.12. ve 20:00 na Mezinárodním stadionu.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici ČT Sport. Tato stanice odvysílá celkem 46 z 64 skupinových zápasů. Zbytek odvysílá stanice Nova. 14 z nich bude společně na Nově i na ČT Sport.

Kde si na zápas vsadit?

V ČR si na tento zápas můžete vsadit hned u několika sázkových kanceláří. V tomto článku jsme výše zmínili ty nejznámější a to Fortunu a Betano, protože tyto dvě sázkové kanceláře nabízí výhodné kurzy a další různé bonusy.

Vsaďte si zde

Dne 29. listopadu 2022
Japonsko – Španělsko tipy na Mistrovství světa 2022
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.