Tipy

Jablonec – Sparta Praha : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Posledním zápasem v úterý bude duel Jablonce a Sparty Praha.

Jablonec – Sparta Praha tipy na zápas

Jablonec marně hledá svou formu ze sezony 2020/21 a pořád doufá, že ji najde. Proti Spartě Praha jsou ale jeho šance na tento čin mizivé.

Jablonec - Sparta Praha
Jablonec – Sparta Praha tipy

Sparta je naopak na dobrém 3. místě v tabulce a do Jablonce si jde pro plný počet bodů.

Analýza zápasu Jablonec – Sparta Praha

Jablonec i po pěti zápasech pořád čeká na výhru. Nový trenér David Horejš výrazně omladil kádr ale zatím mu jeho taktika nevychází. I když nehraje vůbec špatně, pořád čeká na svou chvíli. Proti Spartě se mu doma asi vyhrát nepovede, ale v dalších zápasech proti slabším soupeřům by už mohl ukázat co dokáže. Slabou stránkou Jablonce je ale jednoznačně obrana. Ve čtyřech z pěti zápasů vždy dostal 2 a více gólů, co není moc pozitivní. Jenom proti Baníku dokázal uhrát remízu 1:1. Dobrou zprávou je, že v útoce takový problém nemá. Jestli chce teda pomýšlet na postup na vyšší místa tabulky, tak bude muset zlepšit defenzivní práci.

Sparta Praha sice měla špatný start, když doma prohrála s Libercem 1:2, pak ale dokázala ve třech zápasech dominovat. Poslední remíza doma s Bohemkou fanoušky taky nepotěšila, proto je v Jablonci čas na nápravu. Suspendovaného Kuchtu skvěle nahradil Tomáš Čvančara, takže Sparta má dost kvality i na lavičce náhradníků. I když v každém zápase Sparta skóruje alespoň jednou, útok by potřeboval trochu zlepšit. Těsné výsledky o jeden či dva góly nejsou to co by chtěl letenský tým hrát.

Poslední vzájemné zápasy

FK Jablonec se se Spartou utkal celkově 58x, z čeho se mu ale povedlo vyhrát jenom 11x. Spartě se naopak povedlo dominovat až v 36 zápasech a remíza se zrodila až 11x. V poslední době je ale vidět zlepšení Jablonce a Sparta už tolik nedominuje.

9. 3. 2022 | Jablonec – Sparta Praha 1:1

19. 9. 2021 | Jablonec – Sparta Praha 1:1

14. 4. 2021 | Jablonec – Sparta Praha 1:0

30. 10. 2020 | Jablonec – Sparta Praha 1:2

5. 7. 2020 | Jablonec – Sparta Praha 0:3

Jablonec – Sparta Praha Fortuna Liga živé vysílání

Zápas mezi Jabloncem a Spartou Praha budete mít možnost živě sledovat prostřednictvím O2 TV nebo například Fortuna TV. ČT zápas nevysílá. Duel se bude hrát v úterý 30. 8. 2022 ve 20. hodin.

Často kladené otázky

Kde se toto utkání bude hrát?

Poslední úterní utkání se bude hrát na Stadionu Střelnice v Jablonci, který má kapacitu pro 6 108 diváků.

Kde si můžu na toto utkání vsadit?

Doporučujeme k sázce využít služeb ověřených sázkových kanceláří, mezi které patří například Fortuna, SynotTip nebo Betano.

Koho v utkání Jablonec – Sparta Praha tipy favorizují?

Jasným favoritem v tomto zápase jsou hosté ze Sparty Praha.

Dne 28. srpna 2022
Napsal : Tomas