Tipy

Jablonec – Slavia Praha : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

V neděli se v 16. hodin proti sobě postaví FK Jablonec a SK Slavia Praha. Jablonec to doma nebude mít lehké.

Jablonec – Slavia Praha tipy na zápas

Jablonci se zatím nedaří a v třetím zápase se to pravděpodobně nezmění. Sice bude hrát doma ale proti Slavii Praha by se musel stát zázrak, aby získal alespoň nějaký bod.

Jablonec - Slavia Praha
Jablonec – Slavia Praha tipy

Slavie má zatím na kontě jednu výhru a jednu prohru. V neděli si tak do Jablonce jde po 3 body, které do celkového hodnocení skutečně potřebuje.

Analýza zápasu Jablonec – Slavia Praha

FK Jablonec dokázal kromě minulé sezony vždy obsazovat popřední příčky tabulky. Po změnách a neshodách se ale výrazně změnil kádr a minulou sezonu musel Jablonec hrát o záchranu. Na jeho hru není žádná radost koukat, jelikož hraje často na hranici faulů. V prvním zápase sezony prohrál doma s Bohemkou, pak ale v Mladé Boleslavi podal o něco lepší výkon a získal jeden bod za remízu 2:2. Největší slabinou Jablonce je obrana, která na úkor své práce spíš fauluje. Disciplína a poctivá obrana budou tak klíčem k zisku alespoň jednoho bodu.

Slavie do zápasu pravděpodobně nenasadí prvotřídní kádr, jelikož ve čtvrtek budou hrát o postup do skupinové fáze Konferenční Ligy. To dává Jablonci malou naději na zisk alespoň nějakého bodu, i když i B-tým Slavie je na tom kvalitativně lépe než současná forma kádru Jablonce. Úvod nové sezony Slavii v Hradci nevyšel, chuť si ale napravila doma proti Zlínu, kde dokázala vyhrát 4:1. Gólovými střelci byli Icha, Jurásek a Schranz. Slavie hraje poměrně ofenzivní fotbal, proto budou určitě na Jablonec výrazně tlačit.

Poslední vzájemné zápasy

Jablonec hrát se Slavií až 58x, z toho ale vyšel ze zápasu vítězně jenom 12x. Slavie naopak dokázala dominovat až 21x, remíza se zrodila 25x. V posledních zápasech ale vidět úpad Jablonce, který přinejlepším remizuje.

17. 4. 2022 | Jablonec – Slavia Praha 1:2

21. 11. 2021 | Jablonec – Slavia Praha 0:5

23. 5. 2021 | Jablonec – Slavia Praha 1:1

31. 1. 2021 | Jablonec – Slavia Praha 0:3

28. 6. 2020 | Jablonec – Slavia Praha 0:4

Jablonec – Slavia Praha Fortuna liga živé vysílání

Živé vysílání tohoto utkání můžete zastihnout na dvou místech, ale ani jedním z nich není ČT Sport. Zápas budete mít možnost sledovat na O2 TV nebo na Fortuna TV. Duel se hraje v neděli 14. 8. 2022 v 16. hodin.

Často kladené otázky

Kde se bude duel hrát?

Nedělní duel se hraje na stadionu Střelnice v Jablonci, který má kapacitu pro 6 108 diváků.

Kde si můžu na tento zápas vsadit?

Jestli si chcete tento zápas udělat zajímavějším, tak doporučujeme využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří, mezi které patří například SynotTip, Fortuna či Betano.

Koho v zápase Jablonec – Slavia Praha tipy favorizují?

Favoritem pro kurzy jsou v tomto utkání hosté ze Slavie Praha.

Dne 12. srpna 2022
Napsal : Tomas