Tipy

Jablonec – Pardubice tipy na zápas 31/10

Domácí Jablonec přivítá na svém domácím hřišti klub Pardubice. Oba týmy na tom výkonově nejsou úplně nejlépe, ale v tomto zápasu je jasným favoritem Jablonec, který z posledních šesti zápasů ani jednou Pardubicím nepodlehl. Zápas se odehraje 31.10.2021 v 15:00.

Právě proto jsou na zápas Jablonec – Pardubice tipy celkem zajímavé, a hlavně jasné. Samozřejmě Pardubice můžou překvapit, ale vzhledem k tomu, že prohrály již 4 zápasy v řade na hřištích soupeřů, tak by pro Jablonec neměly být těžkým oříškem.

Jablonec – Pardubice tipy 

Níže najdete celkem zdarma tipy na tento zápas s kvalitními kurzy, které stojí za to vsadit.

jablonec-pardubice-tipy

Pohled na zápas z pohledu šancí

Vzhledem na průměrný počet branek, které oba týmy dávají, je potřeba si uvědomit, že Jablonec dává z celé ligy nejméně gólů v prvním poločasu. Pardubice na tom jsou lépe pouze o jeden gól. Proto Jablonec – Pardubice tip na počet branek v prvním poločasu je celkem jasný ,a sice, že jich nebude více než 1.5.

I když jsou oba týmy na spodu výslední tabulky, tak je potřeba si uvědomit, že Pardubice hrají na hřištích hostů nejhorší zápasy vůbec. Jablonec má proto na domácí půdě oproti Pardubicím výhodu.

Poslední vzájemné zápasy

Poslední vzájemné zápasy obou týmů se odehrály v podstatě nedávno. Jablonec nikdy Pardubicím nepodlehl, a to se bavíme o posledních šesti zápasech. V nedávných dvou zápasech Pardubice vždy porazil jak doma tak i na Pardubickém hřišti.

29.05.2021 | Pardubice – Jablonec 0:1

23.08.2020 | Jablonec – Pardubice 1:0

Jablonec – Pardubice tip na živé vysílání

  • Živě se na tento zápas budete moct dívat na O2 TV nebo na FORTUNA TV.
  • Živý přenos začne 31.10.2021 v 15:00.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

Tento zápas se odehraje na domácím hřišti Jablonce.

  • Jací budou ve hře výrazní hráči?

Je velmi pravděpodobné, že v tomto zápasu nepadne moc žlutých karet, ale pokud ano, tak jednu z nich dostane celkem pravděpodobně záložník Pardubic, Jan Jeřábek, který z 9 zápasů dostal již 4 žluté karty.

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Přesně zde – na iFortuna.cz. Najdete tam několik možností sázek.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Protože Jablonec – Pardubice tip na vítěze zápasu má jasného favorita, a pokud se bojíte, můžete si zápas pojistit tím, že vsadíte na neprohru domácích.

Je nějaký jistější zápas na který bych mohl vsadit?

Pokud se vám tento zápas nelíbí, tak si můžete z 1. České ligy vybrat i jiný zápas. Co vsadit na zápas Boleslav – Hradec?

Dne 29. října 2021
Napsal : Mark Z