Tipy

Jablonec – Mladá Boleslav : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Druhým sobotním duelem je zápas mezi Jabloncem a Mladou Boleslaví.

Jablonec – Mladá Boleslav tipy na zápas

Jablonec bohužel navazuje na formu z minulé sezony a pořád se mu nedaří vrátit do formy, kterou měl předtím, když dokázal atakovat top 5 i top 3. V domácím zápase proti Mladé Boleslavi jsou ale kurzy na jeho straně.

Jablonec - Mladá Boleslav
Jablonec – Mladá Boleslav tipy

Mladá Boleslav je na tom o něco lépe. Nachází se ve střední části tabulky, a dle jejich výkonů zde i patří. V minulosti sice dokázala proti Jablonci víckrát obstát, teď ale jsou kurzy proti ní.

Analýza zápasu Jablonec – Mladá Boleslav

Výkony Jablonce vůbec nejsou konzistentní. V jednom zápase dokáže podat extrémně dobrý výkon, v tom druhém ale selže na plné čáře. Skvělým příkladem je domácí remíza 1:1 se Spartou a o pár zápasů později prohra s Pardubicemi 0:1. Pardubice jsou nejslabší klub tabulky a zaváhat právě proti nim je skutečně nepřijatelné. Proto je Jablonec na aktuálním 13. místě v tabulce, co je prostě škoda. Určitě má na víc, ale bude muset začít vyhrávat a sbírat více bodů. Doma proti Mladé Boleslavi má na to skvělou šanci, jelikož výhra v tomto zápase by jej mohla klidně posunout do top 10.

Mladá Boleslav hraje o něco konzistentněji, a přesně tak jak se to od ní očekávalo. Proti silnějším klubům prohrává a proti slabším vyhrává. V sobotu bude mít v Jablonci nad Nisou nelehký úkol, a navázat na sérii výher proti tomuto klubu. Jablonec ale dokáže doma překvapit a určitě by to v tomto zápase potřeboval.

Poslední vzájemné zápasy

Jablonec se s Mladou Boleslaví utkal celkově již v 37 případech. Z těchto vzájemných zápasů dokázal vyhrát jenom 9, zatím co Mladá Boleslav dominovala až 15x. Remíza se zrodila celkově 13x.

7. 8. 2022 | Jablonec – Mladá Boleslav 2:2

28. 11. 2021 | Jablonec – Mladá Boleslav 0:1

31. 7. 2021 | Jablonec – Mladá Boleslav 0:3

19. 2. 2021 | Jablonec – Mladá Boleslav 1:1

21. 9. 2020 | Jablonec – Mladá Boleslav 0:2

Jablonec – Mladá Boleslav Fortuna Liga živé vysílání

Jestli si rádi kouknete zápas v živém přenosu, tak můžete využís platforem jako Fortuna TV a O2 TV. ČT Sport zápas vysílat nebude, jelikož na něj nemá práva. Duel se hraje v sobotu 12. 11. 2022 odpoledne v 15:00.

Často kladené otázky

Kde se toto utkání bude hrát?

Sobotní duel se bude hrát na stadionu Střelnice v Jablonci nad Nisou, který má kapacitu pro 6 108 diváků.

Kde si můžu na toto utkání vsadit?

V případě, že byste měli chuť si na tento zápas vsadit, tak doporučujeme využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří, jako například SynotTip, Fortuna či Betano.

Koho v utkání Jablonec – Mladá Boleslav tipy favorizují?

Jednoznačným favoritem v sobotu odpoledne je domácí tým z Jablonce.

Dne 10. listopadu 2022
Jablonec – Mladá Boleslav : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu
Napsal : Tomas Winkler