Tipy

Jablonec – Hradec Králové : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

V neděli odpoledne se proti sobě postaví i Jablonec a Hradec Králové.

Jablonec – Hradec Králové tipy na zápas

Jablonec zatím nevyhrál ani jeden zápas v letošní sezoně Fortuna Ligy, a to má za sebou už 7 kol. Proti Hradci ale má lepší šance na výhru v domácím zápase.

Jablonec - Hradec Králové
Jablonec – Hradec Králové tipy

Hradec Králové je zatím na skvělé čtvrté příčce, ale proti Jablonci nevyhrál už hodně dlouho. Dokáže překlopit misky váh na svou stranu a v neděli odpoledne v Jablonci vyhrát?

Analýza zápasu Jablonec – Hradec Králové

Letošní sezona Fortuna Ligy je pro Jablonec jednou velkou pohromou. I když dokázal odehrát kvalitní zápasy proti silným týmům jako Slavia Praha, Baník Ostrava nebo Sparta Praha, z ani jednoho zápasu nevyšel jako vítěz. Proto má Jablonec na kontě zatím jenom 4 body a patří mu předposlední příčka v tabulce. Doma mu ale kurzy věří, hlavně proti Hradci, s kterým neprohrál už 12 let. Jablonec má letos výrazné problémy a i když papírově by zápas proti Hradci měl zvládnout, jisté to určitě není. Domácí prostředí je pro něj výhodou, ale ani to není záruka bodového zisku.

Hradec na druhé straně zatím nepřestává překvapovat. Od minulé sezony si pozičně trochu přilepšil a hodlá v tom pokračovat. Hned na začátku sezony všechny překvapil, když doma dokázal porazit pražskou Slavii 1:0. Kvalitní zápas odehrál i doma s Plzní, ze kterého ale vyšel jako porazený. V posledním zápase proti Baníku, který se skončil 0:0, sice trochu zaváhal, ale proti Jablonci si určitě bude chtít napravit chuť. Je nejvyšší čas aby Hradec konečně začal otáčet statistiky proti tomuto týmu.

Poslední vzájemné zápasy

FK Jablonec se s FC Hradec Králové utkal celkově 28x. Ve vzájemných zápasech dokázal Jablonec vyhrát až 13x, zatím co Hradec jenom 2x! Remíza se zrodila rovnež 13x. Hradec dokázal Jablonec porazit naposledy v roce 2010.

6. 3. 2022 | Jablonec – Hradec Králové 1:1

3. 10. 2021 | Jablonec – Hradec Králové 2:2

14. 3. 2017 | Jablonec – Hradec Králové 2:1

6. 8. 2016| Jablonec – Hradec Králové 2:1

10. 4. 2015 | Jablonec – Hradec Králové 4:0

Jablonec – Hradec Králové Fortuna Liga živé vysílání

Tento zápas na ČT Sport sice nezastihnete, ale ke sledování bude na O2 TV nebo na Fortuna TV. Utkání se koná v neděli 11. 9. 2022 v 16:00.

Často kladené otázky

Kde se tento duel bude hrát?

Zápas v neděli se hraje na Stadionu Střelnice v Jablonci, který má kapacitu pro 6 108 diváků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Jestli máte chuť si nedělní zápas trochu okořenit, tak doporučujeme využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří, jako Betano, SynotTip či Fortuna.

Koho v duelu Jablonec – Hradec Králové tipy favorizují?

Favoritem v tomto utkání je domácí Jablonec.

Dne 9. září 2022
Napsal : Tomas