Tipy

Jablonec – Brno : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Dalším zápasem v neděli odpoledne je duel mezi Jabloncem a Zbrojovkou Brno.

Jablonec – Brno tipy na zápas

Jablonec v letošní sezoně není na tom špatně, určitě by to ale mohlo být lepší. V zápase proti Brnu hraje doma, proto jsou kurzy na jeho straně.

Jablonec - Brno
Jablonec – Brno tipy

Zbrojovka Brno zatím pořád drží úroveň, kterou si v úvodu sezony nastavil, a proto to pro Jablonec nebude lehký soupeř. Kurzy jsou ale mírně proti němu.

Analýza zápasu Jablonec – Brno

Jablonec se ze začátku sezony výrazně trápil a ani jednou se mu nedařilo vyhrát. První zisk 3 bodů ze zápasu nastal až v osmém kole Fortuna Ligy, kdy dokázal Jablonec doma porazit Hradec Králové vysoce 3:0. To byl ten impuls, který Jablonec evidentně potřeboval, jelikož v dalším zápase dokázal opět zvítězit, a to již z pozice hostů, proti Slovácku. Všechno tedy nasvědčuje tomu, že Jablonec je již na koni a v dalších zápasech se můžeme těšit na kvalitní výkony, které jej opět posunou o několik příček výš. Proti Brnu to bude zkouška ohněm, kterou by ale měl zvládnout.

Zbrojovka Brno se momentálně nachází na 6. místě tabulky, a to je na outsidera skvělý výsledek. Jelikož Brno letos postoupilo z druhé ligy, tak nikdo mu moc šancí na úspěch nedával. Očekávalo se, že bude hrát o záchranu, ale zatím to vypadá tak, že bude spíš mezi těmi nejlepšími. Zbrojovka dokázala zatím dominovat ve 4 zápasech, co je dost dobré. Zaváhání přišlo jenom v těžších zápasech proti Slavii a Bohemce. Proti Jablonci to nebude mít jednoduché, ale bodový zisk není úplně mimo hru.

Poslední vzájemné zápasy

FK Jablonec se se Zbrojovkou Brno utkal celkově v 48 zápasech, ze kterých dokázal vyhrát až 24. Brno dominovalo jenom v 18 případech, a remíza se tak zrodila v 6 duelech. Statistiky tak jsou dost vyrovnané.

14. 3. 2021 | Jablonec – Brno 2:1

6. 11. 2020 | Jablonec – Brno 0:1

5. 5. 2018 | Jablonec – Brno 3:0

5. 11. 2017 | Jablonec – Brno 1:0

15. 4. 2017 | Jablonec – Brno 0:2

Jablonec – Brno Fortuna Liga živé vysílání

Jestli byste rádi tento zápas sledovali živě, tak na ČT Sport jej budete hledat marně. Duel bude k dispozici na O2 TV a Fortuna TV. Zápas se bude hrát v tuto neděli 2. 10. 2022 v 16:00 odpoledne.

Často kladené otázky

Kde se toto utkání hraje?

Zápas se bude hrát v Jablonci nad Nisou na stadionu Střelnice, který má kapacitu pro až 6 108 diváků.

Kde si můžu na toto utkání vsadit?

Když byste měli chuť si tento zápas o něco víc okořenit, tak můžete využít možnost sázky ve kterékoliv sázkové kanceláří – my doporučujeme ty ověřené, jako SynotTip, Fortuna či Betano.

Koho v utkání Jablonec – Brno tipy favorizují?

Favoritem v nedělním zápase je domácí FK Jablonec.

Dne 30. září 2022
Napsal : Tomas