Tipy

Jablonec – Boleslav: Analýza zápasu

Jablonec doma odehraje zápas s Mladou Boleslaví. Těm v poslední době celkem jede karta. Dokáže Jablonec porazit Boleslav?

Jablonec – Boleslav tipy

Vybrali jsme pro vás tři tipy, které by vás mohli zaujmout.

jablonec-boleslav-tipy

Jablonec je v tabulce na 13. místě a moc mu to v poslední době nejde. Mladá Boleslav je 7. a vypadá to, že míří na vyšší příčky. Má kvalitní útok, o čem svědčí fakt, že rozdala už 25 gólů. To sice není tak moc jako třeba Slavia, která rozdala až 42 branek, ale stále je to dostatek na to, aby si mohla dovolit vstřelit Jablonci nějaký ten gól. Na druhé straně nemá Boleslav až tak kvalitní obranu, a proto se může stát, že nějaký ten gól bude inkasovat.  Boleslav jich totiž dostala už 23. Jablonec rozdal pouze 11 gólů a inkasoval až 28krát.

Zápas Jablonec – Boleslav má vcelku slušné tipy, které se oplatí vsadit.

Pohled na zápas z pohledu analýzy zápasu

Z analýzy zápasu plyne, že Mladá Boleslav by měla tento zápas vyhrát. Možná to bude trochu těsná výhra, ale měli by to zvládnout. Mladá Boleslav je v lepší formě než Jablonec, a pokud by se jim podařilo posunout se na vyšší příčku, jistě by to pro ně bylo motivující. Na druhé straně by se Jablonec mohl posunout o daleko víc příček v tabulce, ale s Boleslaví to nebude mít tak jednoduché, i když hrajou na domácí půdě. Nepochybujeme o tom, že Jablonci se podaří vsítit alespoň jeden gól, ale tipujeme, že Mladá Boleslav jich dá víc. Mělo by se jednat o útočný fotbal, kde se na obou stranách bude snažit obrana a dost práce by měli mít i gólmani obou týmů. Jablonec v posledních šesti zápasech vyhrál pouze jednou, zato Boleslav v posledních šesti zápasech vyhrála až čtyřikrát.

Zápas Jablonec – Boleslav, který jsme pro vás vybrali zdarma, by měl reflektovat aktuální formu obou týmů. Takto vidíme z pohledu analýzy zápasu.

Poslední vzájemné zápasy

Poslední dva vzájemné zápasy dopadly takto.

31.07.2021 | Boleslav – Jablonec 3:0

19.02.2021 | Jablonec – Boleslav 1:1

Jablonec – Boleslav – živé vysílání

  • Živě se na tento zápas budete moct dívat na O2 TV a Fortuna TV.
  • Živý přenos začne již 28.11.2021 v 15:00.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

Zápas se odehraje v Jablonci na Stadionu Střelnice.

  • Jací budou ve hře výrazní hráči?

Předvést by se měl útočník Milan Škoda z Boleslavi.

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Vsaďte si v jakékoliv sázkové kanceláři, která disponuje českou licencí.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Sice to není úplně jasný zápas z pohledu kurzů. Z pohledu analýzy zápasu se však jedná o zápas, který by mohl dopadnout tak, jak jsme zmínili výše.

Je nějaký jiný zápas, na který bych mohl vsadit?

Ano. Můžete zkusit vsadit na zápas Hradec – Karviná.

 

Dne 26. listopadu 2021
Napsal : Mark Z